МЕНЮ

Де використовуються одноразові крафт пакети саше?

Випічка в крафт-пакеті саше

Серед величезного асортименту фірмової пакувальної продукції компанії ЕКОПРЕСС з міста Кропивницький крафт пакети саше займають особливе місце для кафе, ресторанів, кав’ярень та інших закладів. Паперові аналоги бурого кольору стали чудовою заміною пакуванню з полімерів, до того ж таке пакування набагато більше подобається покупцям. Чи варто говорити про те, що крафт пакети саше абсолютно гігієнічні та екологічно безпечні?

Однозначно так!

І справа не тільки в тому, що утилізувати таку тару можна без шкоди для навколишнього середовища чи навіть відправити на вторинне перероблення. Крафт пакети саше мають набагато більше переваг перед пластиковими аналогами:
  • Дихаюча структура. Якщо запакувати свіжу картоплю фрі у пластиковий контейнер, до отримувача доставка довезе доволі дивну вологу субстанцію замість смачної порції улюбленого гарніру. Вся річ у тому, що зайва волога не випаровуватиметься, її поглинатиме продукт. З крафт пакетами саше ця проблема зникне сама собою, бо таке пакування надовго збереже відмінний смак улюбленого продукту.
  • Наявність бар’єрів від жиру та вологи. Окрім того, що крафт пакети саше часто захищають запаковану продукцію від зовнішніх негативних впливів, вони просто створені для роботи з харчовими продуктами, в тому числі з жирними та соковитими. Усі рідини залишаться всередині пакування.

Де використовуються такі одноразові пакування?

Взагалі сьогодні складно згадати хоча б одну сферу професійної діяльності людей, яка б повністю обходилась без крафт пакетів саше. Невеликі паперові контейнери потрібні майже в усіх проєктах у сфері торгівлі, включаючи косметику, медичні препарати та інструменти, а також солодощі, свіжу випічку тощо.

Саме тому крафт пакетам саше завжди знайдеться місце:

  • У продуктових магазинах, частіше у торгових мережах;
  • У ресторанах швидкого харчування;
  • В аптеках;
  • У відділах продажу косметики, часто для косметичних засобів ручної роботи.
Які найважливіші плюси крафт пакетів саше?

1) Паперові індивідуальні пакети бережуть продукти від зайвих контактів із навколишнім середовищем.
2) Вони займають мало місця, тому їх зручно брати із собою чи зберігати до використання.
3) Покупці можуть використовувати таке пакування без сторонньої допомоги.
4) Наявність крафт пакетів саше за прилавком завжди збільшує кількість продажу продукції, бо забезпечує клієнта зручними та оптимальними умовами.
5) Крафт пакети саше від ЕКОПРЕСС оптом доступні за вигідними цінами від виробника усім нашим замовникам.

Ми вже готові познайомити вас із нашим асортиментом таких пакувальних рішень та обговорити деталі майбутнього замовлення. Швидко виконуємо великі тиражі, тож ви завжди отримаєте все необхідне пакування без затримок.

Завжди готові обговорити з вами деталі нашої співпраці!
Для замовлення достатньо зв’язатися з нашими менеджерами, тож пишіть та дзвоніть нам у робочий час!

На головну сторінку
Переглянути усі статті