МЕНЮ

Оригінальні пакування подарунків з крафт паперу та картону

Коробка для подарунку

Цьогоріч складно підтримувати новорічний настрій та очікувати чогось справді магічного на прийдешні зимові свята, але навіть у такий час життя має продовжуватись і воно продовжується, тому не треба забувати балувати рідних приємними подарунками, великими чи маленькими, але такими цінними.
Найцікавіше те, що створити святковий настрій можна без великих фінансових витрат за допомогою картонної та паперової тари. Так, саме так. Картонні коробки та крафт пакети саше, нові чи вживані, можуть стати прекрасним оздобленням для домашніх смаколиків, печива чи солодощів ручної роботи та навіть готових подарунків, бо отримувачу буде приємним вже сам факт уваги до нього.

Хочемо представити вам кілька простих і цікавих порад, як стильно і просто оформити подарунки для рідних близьких людей:

  • Крафт пакети саше великих розмірів стануть справжньою знахідкою для оформлення дрібних подарунків – біжутерії, ювелірних прикрас ручної роботи, солодощів, косметики тощо. В такій хрусткій тарі навіть дрібничка матиме гарний та статусний вигляд, а новорічне побажання можна написати просто на ній.
  • Квадратні чи прямокутні картонні коробки можна цікавим чином використати для маленьких подарунків, якщо наповнити їх не лише головним предметом, а також повітряними кульками, подарунковим папером та яскравими стрічками. Відкривати такий подарунок буде справді весело та цікаво, а грандіозне оформлення саме по собі прикує увагу отримувача і створить для нього прекрасний настрій.
  • Крафтовий папір та картонні коробки вигідно та цікаво поєднуються з мотузкою, створюючи унікальний лаконічний стиль, що беззаперечно підійде для оформлення свят для чоловіків чи жінок, які не люблять яскравого оздоблення. До новорічних свят можна доповнити пакування хвойними гілочками, мереживними стрічками, клейкими стрічками чи видруком пам’ятних фото та виписок із книг тощо.
  • Картонні коробки можна оздобити спеціальними прорізами та отворами у формі ялинки, сніжинок та інших святкових зимових атрибутів. Такий підхід однозначно виглядатиме ексклюзивно та цікаво на фоні типових рішень.
Компанія ЕКОПРЕСС з міста Кропивницький працює виключно з оптовими великими тиражами, тому з нашими майстрами ви завжди можете створити унікальних новорічно-різдвяний макет декоративного оформлення картонної тари чи створити круту рекламну кампанію для вашого бізнесу за допомогою крафт пакетів саше і якості оформленні невеликих подарунків для кожного клієнта. Це не коштуватиме великих грошей, але точно запам’ятається людям, які знов і знов звертатимуться за послугами саме вашої фірми.

Завжди готові обговорити з вами деталі нашої співпраці!
Для замовлення достатньо зв’язатися з нашими менеджерами, тож пишіть та дзвоніть нам у робочий час!

На головну сторінку
Переглянути усі статті