МЕНЮ

Типи та функції картонних коробок від ЕКОПРЕСС

чотирьоклапанна коробка

Картонні коробки вже давно входять у ТОП найзатребуваніших пакувальних рішень світу, і через екологічність та ефективність такої тари популярність картону точно не буде зменшуватись найближчим часом. По-перше, картонні коробки можна за потреби використовувати повторно, а, по-друге, вони без проблем розкладаються на безпечні для навколишнього середовища мікрочастинки.

До того ж, ми вже багато говорили про універсальність такої тари - картонні коробки оптом актуальні для харчової промисловості, виробництва косметики та медикаментів, створення дитячих іграшок, технології, побутової та цифрової техніки тощо. Картонні тари неперевершені через свою простоту, практичність та зручність у використанні. Але коробки з гофрокартону бувають настільки різними, що лише професіонал точно знає, як обрати ідеальну тару для конкретного товару.

Які бувають типи картонних коробок та в чому їх особливості?

Якщо не вдаватися в технічні деталі виробництва картонної тари, можна зазначити, що картонні коробки відрізняються:
  • Товщиною картону;
  • Показником вантажопідйомності;
  • Наявністю кришки, ручок чи додаткових вентиляційних творів.

Замовляючи картонні коробки оптом від виробника ЕКОПРЕСС, ви ніколи не будете обмежені у виборі необхідних параметрів габаритів такої тари, індивідуальних особливостей чи інших технічних моментів. Наші майстри працюють із висотехнічним промисловим обладнанням, виготовляючи масштабні замовлення максимально швидко та точно, з дотриманням технічних вимог до якості та безпеки.

До популярних типів картонних коробок належать:

  • Для документів. Найчастіше йдеться про жорсткі файлові папки та архівні картонні коробки. оснащені відкидними кришками та ручками. Параметри таких картонних коробок враховують розміри популярних документів, а конструктивні особливості спрощують пошук потрібної теки.
  • Для продуктів. Кондитерські лотки та гофроящики для бананів мать відкриту конструкцію для вільного доступу повітря, що особливо важливо для довготривалого зберігання харчових продуктів свіжими та якісними. Конструктивні особливості варіативні - ручки, додаткові прорізи, вентиляція тощо.
  • Для поштових відправлень. Класичні картонні чотиклапанні коробки, виготовлені з багатошарового гофрокартону, захищають вміст від пилу, вологи, механічних ушкоджень та забруднень. Вони також забезпечують конфіденційність, так як надійно ховають товар від сторонніх поглядів. Такі коробки універсальні, вони надійні та можуть бути різних розмірів, різної товщини картону і не тільки.

Майстри ЕКОПРЕСС також допоможуть вам зробити картонні коробки практичними маркетинговими інструментами. На них завжди можна нанести потрібне зображення у стилі дизайну вашої компанії, зручно розмістити корисну для споживача інформацію або виконати професійне брендвання продукції.

Для цього ми пропонуємо вам послуги флексодруку від 1 до 4 кольорів. Це не лише зручно, а й вигідно, бо отримуєте повний комплекс послуг за одну ціну без зайвих рухів та витрат дорогоцінного часу.

Якщо вас цікавлять оптові замовлення картонних коробок нетипових розмірів, ви завжди можете проконсультуватись зі спеціалістами ЕКОПРЕСС та отримати відповіді на свої питання. Гарантуємо відмінну якість, швидке виконання замовлень та позитивні емоції від нашої співпраці!На головну сторінку
Переглянути усі статті