МЕНЮ

Різновиди пакувальних пакетів

Паперові пакети для Ваших подарунків від ЕКОПРЕСС - найкращий вибір!

Поліетиленовим пакетам давно вже не місце в сучасному світі. Це відомо усім свідомим керівництвам країн, тому більшість європейських держав і не тільки на законодавчому рівні відмовляються від пластику. Крафт пакети саше та паперові пакувальні пакети прекрасно сприймаються покупцями, мають чудові характеристики міцності та широкі можливості для маркетингового просування. Така тара завжди говорить про високий статус бренду, адже створює особливу атмосферу навколо фірмової продукції.

Майстри ЕКОПРЕСС завжди готові створити для вас ідеальне пакування з екологічної сировини без зайвих витрат.

Які бувають паперові пакети?

  • Крафт пакети саше - повністю екологічна тара, що виконана з органічної сировини. Мають приємний бурий колір, за місткістю можуть бути дуже різними. Навіть без відправлення на вторинне перероблення в звичайному середовищі використаний крафт пакет саше всього за один рік розкладеться на звичайні волокна целлюлози. Такі пакети дуже міцні і витримують серйозні навантаження, хоча частіше використовуються саме для індивідуального пакування дрібних товарів, випічки, прикрас, дитячих іграшок тощо.
  • Пакувальні паперові пакети з ламінацією - ідеальний варіант для пакування подарунків та для використання в якості тари для речей популярних брендів. Мають статусний вигляд, стильне декоративне оформлення і високу надійність.
  • Паперові пакети з дизайнерського картону - спеціалізоване оформлення вашої фірмової продукції з надзвичайно цупкого матеріалу. Відзначається високою собівартістю такого пакування, що повністю виправдано відмінними характеристиками в роботі.

Хочете знати більше про фірмове пакування з крафт паперу та гофротару від виробника? Компанія ЕКОПРЕСС в місті Кропивницький завжди до ваших послуг! Ознайомтеся з широким асортиментом наших екологічних пакувальних рішень просто зараз.