МЕНЮ

Типи гофрокартону та їхні особливості для пакування

Міцний гофрокартон - запорука якості наших виробів!

Зовні неозброєним оком буває складно зрозуміти, що бура структура гофрокартону може бути дуже різною. Та насправді ж сучасні виробництва створюють гофротару з потрібної кількості шарів картону, що впливає на сферу та особливості використання, на собівартість і технічні характеристики.
Головна перевага співпраці з виробником напряму полягає в тому, що замовнику зовсім не обов’язково розбиратися в технічних аспектах виготовлення такого пакування. Для цього у вас є ми. Достатньо чітко поставити конкретний запит, щоб майстри ЕКОПРЕСС могли перейти за виконання замовлення:

  • великі тиражі робимо швидко і якісно;
  • використовуємо готові лекала або створюємо ексклюзивні конструкції з нуля;
  • рекламуємо ваш бренд через флексодрук від 1 до 4 кольорів.
Що потрібно знати про основні типи гофрокартону?

  1. Двошаровий створюється поєднанням одного шару гофрованого та плоского листів. Такий гофрокартон ідеально підходить для обгортання крихких та чутливих до фізичної дії предметів. Ним також заповнюють вільний простір в пакувальній тарі або використовують для створення інших типів гофрокартону. Купити двошаровий гофрокартон можна в рулонах або в листовому форматі. Залежить від потреб замовника.
  2. Тришаровий являє собою поєднання одного гофрованого та пари гладеньких листків. Поздовжній згин матеріалу відрізняється максимальною жорсткістю, і це робить його дуже популярним та ефективним в роботі. За потреби сам матеріал можна купити виключно в листовому форматі. Така тара ідеальна для архівних коробок, стандартних гофроящиків чи чотириклапанних коробок. Ефективне рішення для зберігання харчових продуктів, різноманітних виробів, товарів для дітей тощо.
  3. Мікрогофрокартон має схожі характеристики з тришаровим. Однак відрізняється трохи цупкішою структурою, більшою міцністю. Це оптимальний варіант для створення компактних коробок: подарункових, для десертів чи дрібних іграшок. І не тільки.
  4. П’ятишаровий створений на основі чергування плоских та хвилястих шарів гофрокартону. Ідеальний варіант для виготовлення міцної тари з гарною вантажністю, особливо актуально для пакування предметів інтер’єру та великої побутової техніки.
  5. Семишаровий включає чотири плоскі та три гофровані листки. Виготовляється спеціально для пакування великогабаритних товарів, можуть витримувати вагу в декілька тонн.
Купуйте свою тару в ЕКОПРЕСС вже сьогодні!