МЕНЮ

Двошаровий гофрокартон для пакування

Двошаровий гофрокартон - вигідна ціна, варіативність, зручність, екологічність!

У сфері пакування фірмової продукції та транспортування готових товарів багато років поспіль двошаровий гофрокартон залишається незамінним помічником підприємців та виробників.
Популярний пакувальний матеріал виконано з плоского паперового шару та шару хвилястої гофри. На фоні інших матеріалів двошаровий гофрокартон відрізняється оптимальною міцністю та гнучкістю при низькій собівартості, що робить використання такого пакування економічно доцільним.

Переваги двошарового гофрокартону

  • Ціна. Будь-які інші пакувальні аналоги не можуть гарантувати таку ж міцність, надійність та ефективність в своїй сфері за такою ж невисокою собівартістю. Співпрацюючи з ЕКОПРЕСС в місті Кропивницький, ви завжди можете отримати максимально вигідну пропозицію.
  • Варіативність. Можливі конфігурації пакування з двошарового гофрокартону не обмежені нічим, як і розміри тари. Таким матеріалом можна легко обгорнути габаритні товари (меблі, побутову техніку, агрегати чи промислові станки).
  • Зручне використання. Для роботи з двошаровим гофрокартоном не потрібна ніяка попередня підготовка. Ваші працівники легко впораються з цією задачею.
  • Екологічність. Серед складників двошарового гофрокартону для вашого пакування ви не знайдете ніяких агресивних та токсичних речовин. Лише повністю безпечне та прийнятна сировина для роботи з харчовими продуктами чи дитячими товарами.

Де можна працювати з двошаровим гофрокартоном?

Такий пакувальний матеріал балує універсальністю, але варто відзначити його важливість для роботи зі скляними, фаянсовими та дзеркальними виробами. Також зручно працювати з такими гофрованими листами, коли йдеться про завантаження великих вантажів у спеціальні контейнери для прокладки. Вони мінімізують негативний вплив механічних пошкоджень тощо.

Замовляйте ваш двошаровий гофрокартон від ЕКОПРЕСС просто зараз! Консультуємо безкоштовно і гарантуємо відмінну якість.