МЕНЮ

Типи та функції картону

картон п'ятислойний профіль B/B

Кому що, а в нас знову мова про картон. І це не просто так, адже немає на сьогоднішній день більш вигідної, зручної, актуальної та ефективної тари, ніж гофротара. Компанія ЕКОПРЕСС із міста Кропивницький продовжує створювати надійну упаковку для ваших вантажів та товарів на будь-який смак та завжди за вигідною ціною від виробника.
Насправді типів картону для виробництва пакування існує багато, тому нашим клієнтам буває складно розібратися з тим, що саме потрібно для роботи з тими чи іншими товарами. В цьому ми вирішили допомогти вам розібратися за лічені хвилини.

Чотири різновиди картону

1) Гофрокартон. Йдеться про кілька шарів з плоских лайнерів та гофрованого наповнення. Може мати від 2 до 7 шарів, але найбільшим попитом користується тришаровий варіант виконання. Прекрасне та актуальне рішення для транспортувальної тари, так як може похвастати відмінною стійкістю до механічних ушкоджень при невеликій вазі та доступній ціні.

2) Мікрогофрокартон. Можна назвати гофрокартоном в мініатюрі, бо матеріали дуже схожі за структурою, але мікрогофра у кілька разів тонша та легша. На практиці ви кожен день можете бачити активне використання цієї тари на масовому виробництві харчових продуктів, ліків, дрібної техніки. Точніше мікрогофрокартон використовується для пакування усіх цих виробів.

3) Палітурний картон. Ще цупкіший та більш якісний матеріал, якому знайшлося місце на видавництві книг та журналів у якості основи. З нього також роблять документи.

4) Хром-ерзац. Тонкий та максимально міцний картон, який тісно пов’язаний із преміальними рішеннями. В упаковку з нього пакують дорогі парфуми, аксесуари та прикраси. Він виглядає справді стильно та дорого.

Варто також окремо виділити дизайнерський картон, що його часто використовують для подарункових упаковок, запрошень на свята, для створення візитівок тощо.

Як виготовляється якісний картон для пакування?

Виробництво картонної упаковки ЕКОПРЕСС у Кропивницькому щодня виконує ваші замовлення: картонні коробки, крафт пакети саше, меблі із картону для вашого бізнесу і не тільки. Використовуючи високотехнологічне обладнання ми завжди гарантуємо відмінну якість на надійність готової упаковки. Наші майстри завжди знають, як зробити вашу тару унікальною за допомогою флексодруку від 1 до 4 кольорів, а оптові ціни неймовірно привабливі та вигідні.
Ми працюємо вже багато років поспіль та знаємо секрети створення ідеальних картонних коробок:

· Сучасні технологічні рішення. Тільки сертифіковане обладнання, яке працює як годинник під керівництвом досвідченого персоналу. Гарантуємо відмінну роботу кожного виробу, орієнтуємося на міжнародні стандарти.

· Якісна сировина. Дотримуємося оптимальних пропорцій між переробленою вторинною сировиною та целюлозою, щоб ваша тара була міцною, надійною та зручною у використанні.

· Індивідуальний підхід. Так, в нас є чималий вибір типових пакувальних рішень із паперу та картону. Однак це не заважає нашим спеціалістам швидко та якісно розробляти ексклюзивні тари для забезпечення потреб вашого підприємства чи створення унікального бренду за рахунок незвичайної картонної упаковки.

Компанія ЕКОПРЕСС – експерт із виробництва будь-якої картонної тари, тож звертайтеся по допомогу. Будемо разом просувати ваш бізнес, забезпечимо якісною тарою за оптимальними цінами, гарантуємо швидке виконання замовлень, незалежно від складності потрібних конструкцій. Консультуємо безкоштовно, звертайтеся!

На головну сторінку
Переглянути усі статті