МЕНЮ


Що потрібно знати про транспортні коробки?

Транспортні коробки для переїзду

Гофротара незамінна для транспортування та зберігання, і йдеться не лише про використання для задоволення потреб підприємства. Переїзд з квартири на квартиру чи зміна офісного приміщення проходить значно простіше та ефективніше з картонними коробками. Їх завжди можна штабелювати, зручно наповнювати та не перейматися про цілісність конструкції.

Компанія ЕКОПРЕСС з міста Кропивницький пропонує вам великі тиражі гофротари за ціною виробника на будь-який смак. Працювати з нашими транспортними коробками вам точно сподобається, бо разом з нашими майстрами ви можете створити потрібні лекала з нуля чи замовити типові конструкції.

Корисні поради для правильного вибору

  • Враховуйте властивості вантажу. Якщо ви не знаєте точно, який тип транспортної коробки потрібен саме вам, краще звернутись за консультацією до професіоналів. Наприклад, делікатні вироби та тканину краще транспортувати в гофротарі з високою жорсткістю - оптимальне рішення для косметичних засобів, взуття, одягу тощо.
  • Крихкі товари потребують ретельного пакування. В такому випадку має значення не тільки сама коробка для транспортування, а її внутрішнє наповнення також. Вази, скляні вироби, фігурки та порцелянові ляльки краще додатково обгорнути двошаровим гофрокартоном чи використати пінопластові прокладки. Товари, які легко пошкодити механічним способом, обов’язково потрібно обгортати захисним шаром паперу, плівки тощо.
  • Використовуйте робочу поверхню для реклами та нанесення корисної інформації для споживача. Компанія ЕКОПРЕСС використовує технологію флексодруку від одного до чотирьох кольорів. На ваших фірмових коробках матиме чудовий вигляд логотип бренду, важлива текстова чи графічна інформація про товар - термін придатності, особливості використання та зберігання тощо.

Майстри ЕКОПРЕСС із задоволенням виготовлять для вас якісну та ефективну транспортну гофротару у стислі терміни за потреби. Готові зробити замовлення?