МЕНЮ


ТОП 5 місць використання двошарового гофрокартону

Двошаровий гофрокартон

Двошаровий гофрокартон - основа сучасного пакування товарів на виробництві та в торговельних мережах вже багато років поспіль. Своїй популярності така продукція завдячує не лише екологічності, але й універсальності, практичності, естетичності та ряду інших не менш важливих технічних характеристик. Компанія ЕКОПРЕСС з міста Кропивницький створює органічну та безпечну гофротару для наших клієнтів шляхом поєднання первинних та вторинних матеріалів відмінної якості, що дозволяє встановлювати доступну ціну на фірмове пакування.

Де саме має попит двошаровий гофрокартон?

  • В складських приміщеннях. Виключні амортизаційні характеристики двошарового гофрокартону можна вдало використовувати для забезпечення потреб транспортування різноманітних вантажів. Картонні листи добре захищають від механічних пошкоджень офісну техніку, побутові прилади, обладнання тощо. Робота жодної сучасної логістичної та транспортної компанії не обходиться без використання гофрокартону.
  • На будівництві. Двошаровим гофрокартоном можна обгортати різні елементи конструкції, берегти тендітні деталі від пошкодження через незавершені оздоблювальні роботи. Двошаровий гофрокартон також використовують для створення тимчасових перегородок або просто для захисту підлоги чи меблів на час ремонту.
  • На виробництві у сфері харчової промисловості. Двошаровий гофрокартон виконаний з повністю безпечної та екологічної сировини без токсичних чи небезпечних домішок, тому його активно використовують так, де матеріал безпосередньо використовується для роботи з харчовими продуктами. Легкість та гнучкість гофрокартону також є додатковими важливими перевагами. До того ж матеріал підходить для тривалого зберігання такої продукції.
  • В офісі для документів. Теки для архівної документації дуже зручно зберігати в пакуванні з гофрокартону. Такі вироби ідеальні для роботи з листами, банківськими картками, персональними документами клієнтів і не тільки. На них можна зручно нанести маркування звичайним олівцем чи маркером.
  • На виробництві косметики та парфумерії. Тендітні фігурні скляні колби з медикаментами чи флакони з парфумами точно будуть в безпеці на шляху від виробника до покупця, якщо залучити до роботи недороге та якісне пакування із двошарового гофрокартону.

На цьому список місць, де варто використовувати пакування з двошарового гофрокартону не завершується, бо з цим матеріалом вигідно та зручно працювати повсюдно. Замовляйте свою партію ідеального пакування від виробника ЕКОПРЕСС просто зараз!
На головну сторінку
Переглянути усі статті