МЕНЮ

Три питання про гофрокартон, на які ви маєте знати відповідь

Гарантуємо якість нашої продукції! Звертайтесь за замовленнями до наших менеджерів!

Гофротара не просто так дуже популярна в якості пакування для сучасного бізнесу. Ідеальне поєднання органічних матеріалів та безпечних клеїв, харчових фарбників дозволяє майстрам ЕКОПРЕСС створювати практичні, стильні і надійні вироби для зберігання чи транспортування різноманітних товарів.
Ми постійно говоримо про те, що гофрокартон не має рівних серед інших варіантів пакування, коли йдеться про собівартість, зручність в роботі та безпеку для вмісту пакування. Щоб розібратися з причинами такої феноменальності гофропакування, варто поговорити про наступне:

  • З чого створюють ідеальну тару?

Гофрокартон являє собою поєднання листів хвилястого (гофрованого) та плоского картону на основі органічних клейових речовин. Таких шарів може бути від двох до семи, що напряму впливає на якість, міцність, цупкість та ефективність використання сформованої з них гофротари. Чим більша кількість шарів, тим дорожчою та витривалішою буде конструкція з гофрокартону. Саме тому варто також наголосити на універсальності гофротари у сфері пакування. В цей матеріал дійсно можна запакувати абсолютно будь-що.

  • Чи є різниця між гофрокартоном та мікрогофрокартоном?

Фактично ці два матеріали відрізняються одне від одного товщиною: в першому випадку вона більша - в межах 2,5-5,5 міліметра, а в другому - не більше 1,7 міліметра. Дуже високу популярність має для товарного пакування саме мікрогофрокартон, активно використовується в поштових перевезеннях. Особливо тоді, коли транспортуються товари та речі з мінімальною вагою. Якщо вам потрібна консультація по підбору картонної коробки для конкретного виробу, майстри ЕКОПРЕСС радо допоможуть з цим!

  • Хіба це не звичайний картон?

Єдине спільне між класичним картоном та гофрокартоном полягає в тому, що обидва матеріали виконані з поєднання переробленої ретельно очищеної макулатури та первинної целюлози. Гофрокартон славиться амортизаційними властивостями, бо він легкий, багатошаровий і ідеально компенсує можливі фізичні впливи та пошкодження.

Ми з задоволенням розкажемо вам все потрібне про гофрокартон та пакування з нього, створимо круту тару з нуля за вашими лекалами, а можемо допомогти з їхнім проєктуванням. ЕКОПРЕСС - вірний супутник у пакуванні та рекламному просуванні вашого бізнесу за допомогою флексодруку!