МЕНЮ


Еволюція картонного пакування

Картонна коробка

Щойно виробництво картону та гофрокартону стало автоматизованим, питання доступності такої екологічної тари більше не стояло на порядку денному. А з виявленням реальної загрози чистоті та безпеці навколишнього середовища через активне використання пластикового пакування, популярність гофрокартону тільки зросла. Навіщо працювати з пластиком, якщо картон кращий одразу по кількох пунктах?

  • екологічна безпека дозволяє працювати з харчовими продуктами, товарами для дітей;
  • проста утилізація після використання та можливість вторинного перероблення;
  • легкість та варіативність конструкцій.

Як саме еволюціонувало пакування у двадцятому сторіччі з появою гофрокартону?

Для транспортування та пакування різноманітної продукції ще до промислової революції активно використовували дерев’яні ящики, які відрізнялися надійністю, але й високою ціною та самі по собі мали велику вагу. Після автоматизації виробництва гофрокартону більшість підприємців одразу перейшли на картонні ящики та коробки, які також стали оздобленням вітрин магазинів та рекламних стендів тощо.

В роки Першої світової війни картонні вироби займали не більше п’ятої частини пакування товарів, а вже після завершення Другої світової та сама п’ята частина від загального обсягу пакувальної тари належала іншим варіантам, бо більше ніж вісімдесят відсотків припало саме на гофрокартон в різних його варіаціях.

Найбільше картонні коробки прийшлися до смаку продавцям та виробникам харчових товарів, саме картонні коробки для піци допомогли популяризувати італійську страву в США. Пакували гарячу випічку в гофрокартонні коробки спеціальної форми, а потім в паперові пакети. Вже тоді стало зрозуміло, що гофрокартон ідеально підходить для доставки піци, бо страва довго зберігає тепло. Справжній бум у сфері доставки їжі.

Цікаво, що картонна коробка для піци, яка сьогодні вважається незмінним стандартом з різними доповненнями хіба що у вигляді перфорації чи додаткових прорізів для зручності, була розроблена ще в 1960-му році.

Максимально зручні картонні коробки для вашої фірмової піци ви завжди можете замовити в Кропивницькому в компанії ЕКОПРЕСС. Ми також пропонуємо широкий асортимент якісної гофротари на будь-який смак. На щастя для наших клієнтів, виробництво ЕКОПРЕСС вже врахувало усі етапи еволюції картонної гофротари, щоб щодня створювати для вас надійну, екологічну, зручну та доступну за ціною гофротару.

Звертайтесь до нас в робочий час за контактами, що вказані на сайті!