МЕНЮ

Флексодрук - ідеальне рішення для стилізації та брендування

Флексодрук на пакуванні - ідеальне рішення для впізнаваності Вашої продукції

Для сучасних виробників якість пакування має значення, бо саме тара відповідає за цілісність товарів та ефективність їх продажу. Йдеться не лише про крихкі предмети, бо, наприклад, гофрокартон використовується повсюдно і зручний для роботи з харчовими продуктами, дитячими іграшками, одягом, технікою, медикаментами, парфумерією тощо.

Пакування також являє собою велику робочу площу, що може ніяк не використовуватись чи працювати на виробника-підприємця через стилізоване брендування. Навіть банальне нанесення корисної інформації для споживача також можна зробити під час виготовлення гофрокартонної тари, якщо довірити цю роботу майстрам з ЕКОПРЕСС.

Багато років поспіль для графічного та текстового оформлення ми використовуємо технологію флексодруку. Чому саме, читайте далі!

Переваги технології для ваших товарів

Недоліків у флексодруку для роботи з великими тиражами гофрокартонної тари ми не виявили, тому продовжуємо працювати з ним для задоволення потреб клієнтів:

  • Собівартість. Ми пропонуємо флексодрук від одного до чотирьох кольорів на вибір замовника. Це можуть бути готові декоративні рішення чи створені нашими майстрами з нуля. Невисока ціна матеріалів для текстового чи графічного оформлення одна з головних переваг технології.
  • Екологічність. ЕКОПРЕСС не працює з токсичними фарбниками, тож коробки з фірмовим дизайном так само безпечні та екологічні для ваших товарів, як і без нього.
  • Висока швидкість виконання. Ніяких затримок термінів виконання! Тільки якісна та надійна тара для ваших товарів.
  • Чіткість зображення та зносостійкість. Попри невисоку собівартість зображення, створені флексодруком на поверхні гофрокартону, не стираються і не втрачають чіткості з часом. Перевірено на практиці!

Всі детальні питання про особливості використання флексодруку для індивідуального оформлення вашого фірмового пакування ви завжди можете поставити нашим менеджерам.