МЕНЮ

Містка та надійна тара для сортування сміття (досвід Європейських країн)

Один із прикладів урни для сортування, вироблено з гофрокартону

З турботою про природу: картонні вироби для сортування сміття

У сучасних умовах особливо важливо піклуватися про екологію та максимально розумно і розсудливо відноситись до сміття. Війни, екологічні катастрофи та виробництво дуже сильно шкодять планеті, нашому рідному дому, тому сортування сміття на постійній основі може привчити людство до правильних звичок. У європейських державах, в тому числі і в Україні, активно використовуються спеціалізовані урни для сортування сміття: їх виготовляють із металу та пластику, але компанія ЕКОПРЕСС із Кропивницького пропонує вам чудову альтернативу із цупкого картону.

Чому варто віддати перевагу картонним екологічним урнам нашого виробництва?
Картонні урни для роздільного збору сміття від ЕКОПРЕСС виготовлені із цупкого п’ятишарового гофрокартону, вони ідеальні для встановлення в офісах, кав’ярнях, магазинах та у поштових відділеннях. Регулярне використання таких виробів дозволяє забезпечувати правильне сортування сміттєвих відходів без особливих складнощів. Плюсів у роботі із такими урнами дуже багато і всі вони підтверджені на практиці:

  • Компактні розміри. Як правило таким урнам завжди знайдеться місце навіть у найменшому робочому приміщенні, їх роблять правильної геометричної форми, щоб було зручно розміщувати у кутках, біля входу чи поряд із кавовими та продуктовими автоматами. Наші урни зручні у використанні та оснащені продуманими деталями, а всю необхідну інформацію із рекомендаціями для використання наші майстри нанесуть на поверхню виробів за допомогою флексодруку (від 1 до 4 кольорів).

  • Доступна ціна. Замовляючи картонні урни на нашому виробництві, ви отримуєте якісний товар за ціною виробника. Купити картонні коробки та урни для сортування сміття оптом у нас завжди вигідно та зручно, товари можуть бути передані замовнику у зібраному форматі чи у вигляді самозбірних конструкцій на ваш вибір.

  • Довгий термін придатності. Строк використання картонних урн не обмежений, якщо не допускати тривалого контакту виробів із вологою чи рештками харчових продуктів.

  • Варіативність розмірів та форм. Якщо вам потрібні картонні урни конкретних розмірів та форм, що відрізняються від типових конструкцій, ми із задоволенням реалізуємо ваш задум у найкоротші терміни. Сучасні технологічні лінії та професійний підхід до роботи забезпечить вас якісними виробами, стилізованими за вашими вимогами.

  • Екологічність. Картонні урни для сортування сміття виготовленні на основі переробленої вторинної сировини, а після завершення використання таких товарів вони теж чудово підходять для правильної утилізації – через вторинну переробку. Ми працюємо із абсолютно безпечною сировиною, тому кожен виріб ЕКОПРЕСС створений із турботою про довкілля.

Картонні урни від ЕКОПРЕСС не єдина вигідна пропозиція від виробника, тому ми пропонуємо вам краще познайомитись із повним асортиментом запропонованих пакувальних рішень просто зараз. Усі типи упаковки виготовлені із дотриманням високих стандартів екологічної безпеки, технічних стандартів тощо.

Турбуватися про природу із нашими картонними урнами не тільки просто, а й вигідно, адже вони можуть стати чудовою рекламною платформою, за допомогою нанесення потрібної графічної інформації на робочу поверхню безпосередньо на виробництві EKOPRESS.

Бажаєте отримати більше цікавих пропозицій та детальніше ознайомитися із особливостями наших виробів? Наші консультанти уже чекають на вас!


На головну сторінку

Переглянути усі статті