МЕНЮ


В чому секрет популярності картонних коробок?

Картонні коробки

Якісна тара то важлива складова успіху вашого бізнесу, бо тільки файне та практичне пакування здатне забезпечити вас практичністю транспортування та зберігання, а також одночасно вирішити купу складних завдань. Актуальність картонних коробок для поштових відправлень, виробництва та торговельних мереж з роками тільки зростає, що пояснюється багатьма факторами. Про них і поговоримо трохи детальніше далі.

Популярність гофротари тільки зростає

В погоні за екологічністю пакування сучасні підприємці турбуються не тільки по безпечне майбутнє для наступних поколінь, а й про репутацію власної компанії. Майстри ЕКОПРЕСС з міста Кропивницький вже багато років поспіль працюють над створенням типової та ексклюзивної гофротари для наших замовників. Наша практика доводить, що актуальність такого пакування з роками тільки зростатиме через низку вагомих переваг гофротари:

  • Картон відрізняється нейтральним ароматом та смаковими властивостями, саме тому прекрасно підходить для роботи з харчовими продуктами (солодощі, випічка, готові торти на замовлення);
  • Пластичність сировини та високотехнологічне професійне обладнання компанії ЕКОПРЕСС в місті Кропивницький дозволяє нашим майстрам швидко та якісно виготовляти картонні коробки. гофролотки та гофроящики будь-яких форм і конструкцій;
  • Картонні коробки легкі і відрізняються відмінною місткістю, з ними завжди зручно працювати, пакуючи будь-які товари - від звичайних предметів до складних промислових агрегатів. Ми радо допоможемо вам створити потрібне пакування з нуля чи за готовими лекалами.
  • Гофрокартон професійно захищає вироби та техніку від механічних пошкоджень, що особливо важливо для транспортування тендітних товарів чи меблів, техніки тощо.
  • Стійкість до деформації та спроможність брати на себе амортизацію, що особливо актуально в умовах проблемних доріг.
  • На поверхні гофрокартонного пакування завжди можна створити фірмове декоративне оздоблення, записати корисну інформацію для виробника чи споживачів. Для цього ЕКОПРЕСС пропонує послуги флексодруку від одного до чотирьох кольорів.