МЕНЮ


Сфера використання гофропакування

Коробка з гофрокартону

Гофротара сьогодні - один з найпопулярніших типів пакування, і це не просто так, бо матеріал відрізняється доступною ціною, відмінними характеристиками міцності та екологічністю.

З історії гофротари відомо, що вперше гофрокартон був запатентованим у 1881 році чоловіком, на ім’я Олівер Лонг. Тоді подібна тара була дуже дорогою, тому в період технологічного буму ненадовго відійшла на задній план з появою пластикових аналогів, які сьогодні створили для людства колосальну проблему з екологією. І от через 140 років саме гофротара стала на сторожі безпеки екології нашої планети. До того ж сфери використання гофроящиків та картонних коробок необмежені.

Де використовується гофротара

Компанія ЕКОПРЕСС з міста Кропивницький виготовляє чотириклапанні картонні коробки та інші типи гофротари на будь-який смак з різною кількістю шарів гофрокартону для забезпечення потреб вашого бізнесу. Список популярних сфер використання такої продукції доволі широкий:

  • Гофрокартон використовується для пакування різноманітних товарів та продуктів просто на виробничій лінії, а також для зберігання особистих речей, для поштових відправлень тощо.
  • В офісах картонні коробки часто використовуються для сортування та зберігання документів, архівні теки чудово виконують поставлені задачі та зручні у використанні.
  • Доступна ціна та відмінні технічні характеристики роблять гофрокартон ідеальним рішенням для активного використання у сфері транспортних перевезень.
  • Картонні коробки та гофроящики дозволяють сприяти маркетинговому просуванню фірмової продукції замовника через оздоблення робочої поверхні виробів фірмовими логотипами, брендуванням та маркуванням тощо.
  • Пакування в гофрокартонну тару технічних деталей, запчастин, агрегатів та промислового обладнання також завжди актуальне.
  • Сфера пакування подарунків, квітів і не тільки.

За якісною гофротарою ви завжди можете звернутись до майстрів з Кропивницького, працівники компанії ЕКОПРЕСС мають величезний досвід роботи у цій сфері та радо допоможуть створити пакування з нуля чи за лекалами в наявності.

Звертайтесь за вашою ідеальною гофротарою до менеджерів ЕКОПРЕСС просто зараз!

Завжди готові обговорити з вами деталі нашої співпраці!
Для замовлення достатньо зв’язатися з нашими менеджерами, тож пишіть та дзвоніть нам у робочий час!

На головну сторінку
Переглянути усі статті