МЕНЮ

Безпечно та органічно: чому це важливо для сучасного пакування?

Картонна тара від ЕКОПРЕСС органічна та екологічна!

Коли говоримо про екологічність пакування, важливо чітко усвідомлювати декілька напрямків: безпека для довкілля та споживача, а також відсутність негативного впливу на сам запакований продукт.

В першому випадку вибір тари відповідає одразу багатьом сучасним вимогам споживача. Ні для кого не секрет, що покупець завжди обирає більш зручне у використанні пакування. Навіть, якщо воно трохи вище за ціною, ніж такий самий товар в менш зручній тарі. Люди також думають про утилізацію, тому тут картонні коробки завжди виграють: їх можна спалити чи використовувати повторно для сортування, чи зберігання різних речей.

Компанії, які не нехтують всесвітньо популярним піклуванням про екологію нашої планети, завжди мають попит та мають прекрасну репутацію. Отже, таким брендам покупці довіряють. Вибір на користь гофротари створює класний образ в очах суспільства, тому співпраця з ЕКОПРЕСС однозначно піде на користь іміджу вашої фірми.

Безпосередній вплив на товар

Гофролотки та картонні коробки різноманітних форм і конструкцій не просто так обирають для зберігання, сортування та продажу фруктів чи овочів:

  • не змінюють смакові та ароматні якості продуктів, не залишають на їх поверхні ніяких токсичних чи шкідливих часточок, навіть в умовах тривалого контакту з поверхнею;
  • гофроящики та лотки стійко витримують серйозні навантаження і при цьому зберігають свіжі харчові продукти надовго, підтримуючи оптимальний баланс сухості та вологості (не дають фруктам і овочам втрачати цінну вологу, а все зайве поглинають);
  • безпечні складники, що використовуються на виробництві ЕКОПРЕСС, включаючи клейові основи та фарбники для нанесення дизайнів на вашу фірмову гофротару, сертифіковані за міжнародними стандартами.
Обрати ЕКОПРЕСС для пакування вашого бізнесу значить потурбуватися про власну безпеку, репутацію та звільнити себе від зайвих турбот, пов’язаних з пошуком оригінальної та надійної тари. Нам довіряють, бо ми того варті.

Перевіримо разом?