МЕНЮ

Перевага крафт пакетів саше з віконцем

Потрібний крафт-пакет саше з віконцем? Хутчіше замовляй в ЕКОПРЕСС!

Крафт пакети саше самі по собі стали неймовірною обгорткою для свіжесенької випічки будь-яких форм та розмірів. Достатньо уявити стенд з булочками, пиріжками та круасанами, що запаковані в прозорі поліетиленові пакетики, і ви одразу побачите цінність паперових аналогів:

  • Це виглядає дорого, хоча собівартість крафт пакетів саше від виробника невисока.
  • Це стильно і практично, бо цупкий матеріал відрізняється міцністю, зносостійкістю і не блокує здорову циркуляцію повітря.
  • Це просто красиво, що приваблює покупців, з круасаном в крафт пакеті саше не соромно прогулятися вулицею за кавою.

Чим особливі крафт пакети саше з віконцем?

В асортименті пакувальних виробів з крафт паперу від ЕКОПРЕСС ви знайдете чимало актуальних типових розмірів таких пакетів, але наші майстри радо допоможуть вам і з унікальними розмірами таких пакувань. Сучасні технології та професійний підхід до роботи дозволяє майстрам з Кропивницького легко виконувати великі тиражі ексклюзивного екологічного пакування для вашого бізнесу: крафт пакети саше з віконцем чи без, гофротара, гофролотки і не тільки.

Крафт пакети саше з віконцем мають всі переваги класичних варіантів таких виробів, однак додають привабливості запакованим в них продуктам, коштом додаткової візуалізації. Стильне рішення з прозорою вставкою робить смачну випічку особливо бажаною та презентабельною для покупців, тому сучасні кав’ярні активно використовують саме їх для пакування різноманітних смаколиків з джемом чи іншими гарними наповнювачами.

Люди люблять очима.

Тож більше відкритого простору для презентації продуктів на продаж грає важливу роль.

В ЕКОПРЕСС ви просто зараз можете замовити великий тираж крафт пакетів саше з віконцем та вашим фірмовим логотипом чи стилізованими написами на робочій поверхні паперової тари. Консультація безкоштовна, чекаємо за вас за вказаними на сайті контактами!