МЕНЮ

Крафт пакети саше - круте рішення для кондитерських виробів

Замовляйте крафт пакети саше від ЕКОПРЕСС - якісно та зручно!

Популярність крафт пакетів саше від ЕКОПРЕСС серед наших клієнтів можна пояснити не тільки великим асортиментом форм та розмірів такої з ручної та ефективної тари. Вони відрізняються універсальністю, зручністю в роботі, органічним та абсолютно безпечним складом сировини.

Сьогодні хочемо окремо поговорити про ефективність використання наших крафт пакетів саше саме для продажу та фасування кондитерських виробів, солодощів на вагу та цукерок:

Екологічність. Хрусткі паперові пакети не змінюють смакових властивостей продукту і мають нейтральний запах, тому прекрасно справляються зі зберіганням солодких продуктів, з їх транспортуванням та сортуванням.
Варіативність об’ємів. Коли йдеться про желейні цукерки чи льодяники без індивідуального пакування, без крафт пакетів саше майже неможливо обійтися. Така тара дуже зручна для сфери продажів, зручно фіксується, приємно шелестить і часто використовуються магазинами в якості бонусів та подарунків. Один маленький крафт пакетик саше чудово працює на створення прекрасної репутації вашого бренду.
Можливість тривалого використання. Крафт пакети саше надовго зберігають продукти свіжими і якісними, а у випадку з цукерками чи іншими солодощами це також дуже зручно. Акуратний пакетик займає мінімум місця і дуже практичний, бо підходить навіть для найдрібніших смаколиків, зберігаючи крихти чи цукровий пил всередині без зайвих складнощів.
Невисока собівартість. Магазини, в яких кондитерка продається на вагу, не просто так обирають саме крафт пакети саше для продажу своїх продуктів. Вони компактні, прості в роботі, однаково підходять для різних солодощів, не рвуться від найменшого фізичного впливу. За оптимальну ціну ви отримуєте прекрасну за якістю тару з органічною складовою та можливість брендування кожного пакетика без зайвих витрат, що в свою чергу стане потужним рекламним інструментом.

Крафт пакети саше — знахідка для солодощів, цукерок та будь-яких інших кондитерських виробів. Замовляйте в ЕКОПРЕСС просто зараз!