МЕНЮ

Вимоги до гофротари

Якісна гофротара - тільки в ЕКОПРЕСС!

Технологія виробництва гофрокартону відома людству вже майже кілька сотень років, і за цей час майстрам вдалося суттєво покращити фізичні характеристики картонних коробок. При цьому зробивши їх доступними за ціною, що особливо важливо для масового використання.

Сьогодні гофрокартон - один із найпопулярніших матеріалів для одноразового пакування, але це не применшує вимог до нього, бо від його якості та надійності залежить цілісність вмісту коробки та товарний вигляд продукції. Це щонайменше.

Саме тому поговоримо про важливі характеристики гофротари детальніше:

  • Функціональність та надійність. Майстри ЕКОПРЕСС використовують на виробництві гофротари оптимальне поєднання первинної та вторинної сировини, щоб створити пакування відмінної якості, за яке не потрібно буде віддати усі гроші світу. Як результат, ви отримуєте картонні коробки та гофролотки з достатньою міцністю та амортизацією для захисту від механічних та хімічних впливів.
  • Довговічність. Картонні коробки часто стають частиною виробничої лінії, використовуються для групування товарів перед транспортуванням чи тривалим зберіганням. Саме тому для користувачів важливо, щоб якісні характеристики гофропакування зберігалися надовго.
  • Екологічність та безпечність. Гофрокартон не просто так популярний в роботі з харчовими продуктами та дитячими товарами. Річ у тому, що на виробництві ЕКОПРЕСС ми уважно стежимо за використанням виключно органічних сировин та клейових основ. Наш гофрокартон не має сторонніх запахів та токсичних компонентів.
  • Ергономічність. Працювати з гофрокартоном дуже зручно, особливо, коли йдеться про самозбірні коробки та комерційні організації, в яких немає зайвого місця для складських приміщень. З плоского шару дуже легко сформувати коробку потрібної конструкції без зайвих витрат часу.
  • Економічність. Ціни на гофротару від ЕКОПРЕСС завжди приємно дивують наших клієнтів, бо ви маєте змогу працювати з виробником без посередницьких витрат. Це завжди зручно, практично та вигідно.
Усі ці вимоги до гофротари виконуються за замовчуванням, коли йдеться про гофрокартон виробництва ЕКОПРЕСС. Ми готові переконати вас у цьому особисто і виконати ваш перший тираж екологічного пакування для вашого бізнесу. Ви точно будете задоволені результатом!