МЕНЮ

Чому картонні коробки можна сміливо використовувати у всіх професійних сферах?

Картонна коробка

Сучасний бізнес не може працювати без якісної та надійної тари, тому картонні коробки мають шалений попит для пакування, зберігання та транспортування різноманітної продукції. Компанія ЕКОПРЕСС з міста Кропивницький протягом останніх 12 років займається виготовленням картонної та паперової тари на будь-який смак за оптовими цінами, число наших партнерів постійно поповнюється різними підприємствами та торговельними компаніями, бо картон може забезпечити потреби мало не всіх професійних сфер.

Головні переваги картонного пакування

Весь світ знову повертається до картонної тари, категорично відмовляючись від пластикових аналогів, не лише через благородні мотиви та турботу про природу. Купувати картонні коробки від виробника дуже вигідно, з ними зручно працювати, просто утилізувати та практично використовувати.


Пройдемось по головних перевагах:

  • Природне походження. Картон – один з небагатьох повністю безпечних матеріалів для харчових продуктів, ліків, дитячих товарів та одягу. Він не залишає на поверхні продукції небезпечних часточок, неприємного запаху та не змінює смакові властивості харчових виробів, які в ньому запаковані. Ніякі зовнішні фактори не змінюють хімічний склад картонної тари настільки, щоб зробити її небезпечною для людини чи природи.
  • Дешевий матеріал. Сама по собі целюлоза, отримана з деревини, є дуже дорогим продуктом, але картонні коробки чотириклапанні чи інших типів, які потрібні для найзручнішого та ефективного пакування містять лише її частку. Найбільший відсоток належить переробленій вторинній сировині. До того ж целюлоза дешевша за полімерні аналоги пакувальної продукції.
  • Презентабельність. Жорсткі ребра картонних коробок навіть без додаткового оздоблення виглядають доволі привабливо для споживачів. А ще їх можна легко використовувати для демонстрації дизайну бренду чи корисної інформації для користувача. Для цього у компанії ЕКОПРЕСС ми пропонуємо послугу флексодруку від одного до чотирьох кольорів. Для дрібних та легких товарів відмінно підійдуть картонні коробки з мікрогофрокартону, а для технічного обладнання чи важких товарів ми виготовляємо картонні коробки з тришарового та п’ятишарового гофрокартону.
  • Надійний захист. Жорстка структура картонної тари забезпечує оптимальну захисну функцію від забруднення, механічного чи хімічного пошкодження. Підходить для штабелювання, тому раціонально використовує наявний простір складського приміщення та вантажного транспорту.

Індивідуальні розміри картонних коробок для ваших товарів

Типові розміри картонних коробок не підходять для вашого бізнесу? Це питання наші майстри допоможуть вам вирішити дуже легко. Високотехнологічне обладнання, що швидко опрацьовує великі тиражі, забезпечить термінове виконання вашого об’ємного замовлення на будь-який смак.
Хочете отримати консультацію? Для цього напишіть нам у соціальних мережах або зателефонуйте за одним із номерів, що вказані нижче. Виконуємо повний комплекс робіт для створення вашої ідеальної екологічної тари з нуля до використання в межах виробничої лінії.

Завжди готові обговорити з вами деталі нашої співпраці!
Для замовлення достатньо зв’язатися з нашими менеджерами, тож пишіть та дзвоніть нам у робочий час!

На головну сторінку
Переглянути усі статті