МЕНЮ

Що потрібно знати про друк на картонних коробках?

Коробка з флексодруком

Ідеальне рішення для вигідного та економного просування бізнесу за допомогою картонної тари – нанесення графічних та текстових матеріалів на робочу поверхню. Якщо ви ще не використовуєте цю рекламну площу в таких цілях, наші майстри ЕКОПРЕСС із задоволенням допоможуть вам це змінити та забезпечать вашу компанію потрібною кількістю стильного та практичного пакування за ціною виробника.


Які типи друку використовуються для оздоблення картонних пакувань?

  • Трафаретний друк. Йдеться про нанесення на картон тексту чи зображення з використанням трафарету, виготовленого за індивідуальними параметрами. Спеціальна конструкція по типу сита накладається на поверхню, де розміщуватиметься малюнок. Фактично фарба протискається в пори картонного матеріалу, але така технологія дозволяє працювати і з іншими поверхнями: скляними, тканинними, пластиковими, шкіряними, паперовими тощо. Трафаретний друк відрізняється простотою та ефективністю, за собівартістю недорогий, якщо йдеться про невеликі тиражі. Серед мінусів такого друку варто згадати про невисокі темпи виробництва, високу ціну друкованого відбитка та обмеження за площею друку.
  • Флексодрук. Такий підхід нанесення друку на картонну поверхню враховує використання спеціальних роторів з закріпленими на них гнучких формах. Коли картон проходить крізь такі вали, на ньому залишається потрібне чітке зображення. Технологія не може похвастати універсальністю, але дозволяє швидко отримати великі тиражі брендованої тари, доступна за ціною, характеризується чудовою якістю зображення. До того ж фарби, які в роботі використовує компанія ЕКОПРЕСС з міста Кропивницький, виготовлені на водній основі без токсичного запаху та інших негативних наслідків.

Чому саме флексодрук?

Компанія ЕКОПРЕСС використовує для брендування ваших фірмових картонних коробок для фасування, зберігання та транспортування виключно флексодрук, від одного до чотирьох кольорів. наші майстри та дорогі клієнти вже давно на практиці вияснили, що це найкращий варіант для оптових замовлень. Наша компанія-виробник відрізняється високими потужностями роботи, саме тому легко беремося за об’ємні замовлення і виконуємо їх, не зриваючи термінів.

Ми пропонуємо:
  • Доступні ціни на картонні коробки та іншу екологічну тару для оптових клієнтів;
  • Великі тиражі та типовими розмірами та індивідуальними параметрами замовника;
  • Високотехнологічне обладнання та дотримання міжнародних стандартів якості;
  • Надійне та професійне нанесення графічних і текстових матеріалів на робочу поверхню;
  • Професійний підбір ідеальної тари для вашої продукції тощо.

Шукаєте якісну картонну чи паперову тару для своєї продукції? Тоді ви потрапили точно за адресою! Звертайтесь за консультацією до наших менеджерів у робочий час.

Завжди готові обговорити з вами деталі нашої співпраці!
Для замовлення достатньо зв’язатися з нашими менеджерами, тож пишіть та дзвоніть нам у робочий час!

На головну сторінку
Переглянути усі статті