МЕНЮ

Друк на картонних коробках від ЕКОПРЕСС

Замовляйте флексодрук від ЕКОПРЕСС - це запорука успіху Вашого бізнесу!

Якщо ви все ще маєте сумніви, чи треба замовляти великий тираж гофротари в ЕКОПРЕСС для власного виробництва, закладу харчування чи торгової мережі, ця стаття створена саме для вас. Обговоримо особливості виготовлення такого пакування на новому заводі та інші переваги співпраці з нами, а саме - використання технології флексодруку для оформлення тари на будь-який смак.

Раніше виробники гофротари акцентували увагу саме на створенні коробів чи лотків, а декоративне оздоблення чи нанесення корисної для клієнта інформації можна було замовити у поліграфії. Деякі підприємці досі практикують купівлю коробок окремо з їх подальшою передачею до поліграфії. Однак такий варіант може тягнути за собою зайві рухи та витрати, що створює додаткові проблеми замовнику.

Оптимальне рішення - співпраця з виробником, що надає послугу нанесення графіки чи тексту на робочу поверхню гофрокартону. Компанія ЕКОПРЕСС з міста Кропивницький обирає флексодрук.

Чому саме флексодрук?

Технологія флексодруку була обрана нашими дизайнерами та майстрами не випадково:

  • Висока якість, а саме йдеться про стійкість малюнків та текстових елементів до стирання. Графічні елементи виконані з використанням технології флексодруку завжди дуже гарно виглядають, не розтікаються при потраплянні вологи на поверхню і не стираються від механічних впливів.
  • Оптимальна собівартість, що дозволяє гофрокартонному пакуванню з готовим дизайном залишатися доступним для широкого загалу. Як відомо, тара не може бути дорожчою за вміст пакування, але при цьому нести потрібну інформативність, безпеку та захист виробів. На виробництві ЕКОПРЕСС ми працюємо лише з сучасним обладнанням, безпечними сировинами та матеріалами, щоб створювати доступну надійну тару.
  • Екологічність фарбників, що використовуються для флексодруку також має значення. Саме тому наші оздоблені вироби ідеально підходять для роботи з харчовими продуктами, дитячими товарами тощо.

Хочете знати більше про переваги флексодруку для гофротару? Тоді ви завжди можете звернутись до наших менеджерів за консультацією. Це безкоштовно!