МЕНЮ

Які картонні коробки найпопулярніші і чому?

Картонні коробки від ЕКОПРЕСС - запорука успіху Вашого бізнесу!

Сучасна сфера пакування товарів розвивається шаленими темпами. Бізнесмени та навіть дрібні підприємці вже давно зрозуміли, що гофрокартон ідеально впорається з задачею будь-якої складності. Це не просто прекрасна заміна пластику, дереву та поліетилену, а справді ефективне рішення за розумною ціною.

Звісно, якщо йдеться про надійне та якісне пакування від перевіреного виробника.
Компанія ЕКОПРЕСС з міста Кропивницький саме те, що потрібно!

За статистикою найбільший попит мають картонні короби та самозбірні коробки. Чотириклапанні коробки займають особливе місце в сфері продажу товарів гуртом та поштучно, з ними зручно працювати. Замовник може на власний розсуд обрати жорсткість гофрокартонного полотна, амортизаційні характеристики, а також отримати професійну консультацію з цих питань у наших майстрів.

Це одна з найважливіших переваг співпраці з виробником без посередників.

Самозбірні картонні коробки приблизно другі за популярністю, хоча можуть непогано конкурувати і з класичними чотириклапанними коробами. Попит на самозбірні пояснюється компактністю такої тари. Вона займає мінімум місця на складі і дозволяє швидко сформувати велику простору коробку з плоскої конструкції.

Варто підсумувати переваги такої гофротари від ЕКОПРЕСС кількома пунктами:

  • Ексклюзивні параметри картонних виробів, бо наші майстри мають високотехнологічне обладнання, що дозволяє працювати не лише з типовими, а й з індивідуальними параметрами;
  • Естетичне оформлення робочої поверхності гофрокартону за допомогою флексодруку від одного до чотирьох кольорів. Це може бути ваш фірмовий дизайн чи цікаві рекламні слогани, будь-яка інша корисна для користувача інформація;
  • Розумні ціни та професійні консультації від справжніх спеціалістів своєї справи, бо ЕКОПРЕСС багато років поспіль розвивається та активно модернізує виготовлення гофротари в своєму місті.

Якщо у вас є питання по виробництву гофротари, чи може ви хочете оформити своє перше замовлення, наші менеджери радо допоможуть вам в робочий час! Звертайтесь!