МЕНЮ

Менше пластику, більше картону: чому такі зміни лише на краще?

Коробка з кришкою

Нещодавно з українських магазинів та гіпермаркетів почали зникати звичні для усіх поліетиленові одноразові пакети, які десятками використовувались для пакування розсипних круп, борошна, цукру та солі, ягід, фруктів та овочів. Насправді таке рішення, прийняте на державному рівні, змусило багатьох людей обуритись, бо ж всім було дуже зручно, всі звикли до пластику всюди, а природа та екологія то все проблеми прийдешніх поколінь.

Так, повністю відійти від пластику, від поліетиленових пакетів складно не тільки покупцям, а й торгівельним мережам. Однак ці зміни точно на краще, бо раніше мало не кожен похід до супермаркету однієї людини завершувався використанням до 10 одноразових пакетів, кожен з яких відправився на смітник, як тільки людина принесла продукти додому. Це лише приблизна статистика. А коли таких покупців в Україні мільйони? Забруднення світу пластиком вже давно визнана світова проблема, тож рано чи пізно з нею треба боротися, і це сильно впливає на бізнес.
Насправді ж вже давно активно використовується упаковка, яка не порушує стан екології та не карається штрафними санкціями – картонна та паперова тара.

Чому це важливо?

У світі багато говорять про перехід до нової культури роботи з відходами та циркулярної економіки, бо кожен підприємець мусить свідомо обирати упаковку для своєї продукції. Переробляти пластик не так просто, як про це говорять, бо насправді існує велика кількість використаного пластику, який сучасні технології не дозволяють переробити. Лише деякі типи пластикових відходів справді можуть бути повністю нейтралізовані сучасними спеціалізованими заводами. До того ж, лише з використанням певних технологій.

Навіть «інноваційні» пластикові пакети, які не відрізняються міцністю та заявлені як безпечні через швидкий розпад на безпечні для екології компоненти, не такі вже й прості. Для їх безпечного розпаду в звичайних умовах потрібні роки. То хіба не простіше не спрощувати пластик, а використати замість нього екологічну тару, яка не створює, а навпаки вирішує проблему?
Різноманіття сучасної тари із гофрокартону та паперу від виробника ЕКОПРЕСС із міста Кропивницький на сьогоднішній день може повністю задовольнити потреби в упаковці будь-якого підприємства. Використання такої тари не порушує зміни до українського законодавства, так як не лише забезпечує товари якісною упаковкою, а й турбується про безпеку навколишнього середовища. Усі наші фірмові вироби відповідають вимогам вторинної переробки, а поєднання високоякісної деревини та переробленої целюлози дозволяє створювати гарну тару за доступною ціною.

Екологічна тара ЕКОПРЕСС для задач вашого бізнесу

Обираючи гофрокартон та крафт папір для забезпечення потреб підприємців у надійній упаковці, ви завжди зробите вірний вибір. Цьому є багато причин, але ми зупинимось на основних пунктах:

· Екологічна упаковка в якої є майбутнє. Гофрокартон – це не тимчасове рішення питання з упаковкою, а виважена стратегія, перевірена роками. Історія розвитку та становлення паперової тари набагато довша за історію пластику в сфері пакування, і картон лише тимчасово поступався пластику на світовій арені. На даний момент виробникам гофротари вдалось зробити її доступною за ціною. Отже, екологічність + доступна ціна = відмінний вибір для масового використання.
· Зручність та самодостатність. Чотириклапанні картонні коробки та крафт пакети саше від ЕКОПРЕСС можуть використовуватись без додаткових застібок, клею чи стрічок. В порожньому розібраному стані вони займають мало місця, а за необхідністю швидко набувають бажаної форми.
· Рекламний інструмент. На однотонному бурому полотні можна наглядно представити логотипи, слогани, стилізоване фірмове оздоблення тощо.
Обирайте якісну екологічну тару від ЕКОПРЕСС з самого початку, і розвивайте свій бізнес по сучасним трендам у сфері упаковки!



На головну сторінку
Переглянути усі статті