МЕНЮ

Коробки для піци від виробника - чому варто замовити саме в ЕКОПРЕСС

Класичні коробки для піци

Що говорить про власника кафе чи піцерії найкраще? Коли ви заходите у сам заклад, ви завжди звертаєте увагу на інтер’єр, поведінку персоналу, чи усміхнулися працівники гостям, чи ні. Однак у випадку з доставкою їжі за вас говоритиме пакування. Від його якості, продуманості, надійності та ефективності використання залежатиме те, чи замовлять у вас піцу, бургери чи інші смаколики вдруге.

Клієнти завжди звертають увагу на кілька речей:

  • Чи зручно використовувати коробку для піци замість тарілки, бо перекладати гарячу та соковиту випічку з картонного пакування на будь-яку площину буде тим ще завданням із зірочкою;
  • Чи не втратила коробка для піци цілісність під час транспортування продукції до замовника, бо неякісні пакування можуть розлізтися від гарячої пари ще в дорозі;
  • Чи оформлена коробка для піци належним чином, щоб за потреби можна було легко знайти назву закладу, контакти ресторану чи корисну для користувача інформацію.
Якщо замовник отримує всі можливі переваги та своєчасну доставку, він точно не замислюючись повернеться до цього кафе чи піцерії знову. Важливу роль зіграє саме пакування, бо навіть найсмачніша піца втратить свій шарм на шляху до клієнта, якщо ніхто не потурбується про її якісне, надійне транспортування, що дозволить зберегти максимум смаку.

Що пропонує ЕКОПРЕСС у місті Кропивницький?
Картонне пакування для харчових продуктів у місті Кропивницький – наш профіль вже багато років поспіль, і картонні коробки для піци лише один з пунктів в широкому асортименті екологічної тари від ЕКОПРЕСС. Ми можемо виготовити картонні коробки для піци оптом за вашими лекалами, або створити таке пакування з нуля за індивідуальними розмірами. Ви отримаєте велику партію самозбірних коробок, які за кілька рухів перетворюються на ідеальну коробку, що потурбується про безпечну та ефективну доставку готової продукції:

  • Надійна жорстка конструкція якісних картонних коробок від ЕКОПРЕСС дозволяє такій тарі легко витримувати різноманітні навантаження під час транспортування та навіть витримувати дію гарячої пари без руйнувань цілісності.
  • Ми працюємо з оптимальним складом целюлози та результатів вторинної переробки, згідно з міжнародними стандартами якості, тому усі наші коробки для піци абсолютно безпечні для роботи з харчовими продуктами. Під дією температури їхні фізичні та хімічні показники не змінюються, тара не спотворює природний аромат та смакові якості піци тощо.
  • Оптові ціни на нашу картонну пакувальну продукцію завжди вигідні для замовників. Наші майстри роблять усе можливе для максимально зручної та ефективної співпраці з підприємцями, тому список наших партнерів регулярно поповнюється новими обличчями та брендами.
  • Технологія флексодруку від 1-го до 4-х кольорів допоможе вам оздобити нудну картонну поверхню дизайном власного закладу чи просто корисною інформацією для споживача.

Завжди готові обговорити з вами деталі нашої співпраці!
Для замовлення достатньо зв’язатися з нашими менеджерами, тож пишіть та дзвоніть нам у робочий час!

На головну сторінку
Переглянути усі статті