МЕНЮ

Доставка піци з шиком або чому вашу ідеальну гофротару варто замовити у виробника вже сьогодні?

Картонні коробки від ЕКОПРЕСС - запорука успіху Вашого бізнесу!

Заклади, що готують піцу на доставку, прекрасно розуміють цінність якісної та грамотної тари для гарячих продуктів. Те, в якому стані гаряча випічка приїде до замовника, напряму впливає на задоволення клієнта. А всім добре відомо, що задоволені покупці неодноразово повертаються до улюбленого закладу.

То якою ж має бути правильна та успішна тара для вашої фірмової піци? Абсолютно безпечною та екологічною, міцною, надійною та зручною у використанні. Найголовніше те, що у співпраці з сертифікованим виробником гофротари вам не доведеться розбиратися з усіма цими деталями. Достатньо кожному довірити виконання своєї роботи і насолодитися результатом.

Переваги співпраці з виробником гофротари без посередників

  • Невисока ціна. Наші картонні коробки для піци виконані з гофрокартону - доступного, повністю екологічного і надійного матеріалу. Раціональне використання коштів дозволяє отримати круту тару з відмінними експлуатаційними властивостями.
  • Самозбірні конструкції. В розібраному вигляді картонні коробки для піци не потребують великих складських приміщень, що особливо важливо для закладів харчування. Кілька хвилин роботи, і потрібна кількість готової до використання гофротари буде зібраною без зайвих витрат часу.
  • Актуальна рекламна площа. Просторі робочі площі гофрокартону можна зручно використовувати для просування та реклами свого закладу. Ми пропонуємо послугу флексодруку від одного до чотирьох кольорів для створення зображень будь-якої складності, нанесення фірмового стилю та логотипів.

Потрібні нестандартні картонні коробки для піци нетипових розмірів? Не проблема! Розробимо з нуля потрібні конструкції та конфігурації, працюватимемо з вашими лекалами чи допоможемо з розробкою нових. Звертайтесь за консультацією вже сьогодні. Ми чекаємо на вас!