МЕНЮ

Як з’явились перші картонні коробки для піци?

Класична коробка для піци

Сьогодні піца – один із найпопулярніших типів вуличної їжі, хоча подають таку страву не лише у спеціалізованих закладах, а й у фешенебельних ресторанах. Пояснити це дуже просто, адже правильно приготована піца смачна та ситна, а від такого поєднання дуже важко втриматися. Тільки в Кропивницькому нараховується понад 10 піцерій, де можна замовити доставку улюбленої страви додому.

Трохи історичних фактів

Піца з помідорами та сиром з’явилася в італійців ще у вісімнадцятому сторіччі, а трохи менше ніж за дві сотні років після того вона також стала популярною і в американських містах. Тож зовсім не дивно, що саме в США вперше виникла потреба доставляти піцу додому до клієнта. Для розв’язання цього питання трохи згодом було винайдено спеціальну коробку для піци.
Все починалося з експериментів: один із закладів викладав гарячий смаколик на картонний лист, який після цього складали у пакет. Ідея була непоганою, але не могла розв’язати питання зберігання тепла. Гаряча апетитна піца швидко втрачала свій ідеальний смак, а до столу замовника прибувала вже холодною та жорсткою.
Звичайна картонна коробка також виявилася невдалою спробою пакування на доставку. Цього разу вдавалося зберегти продукт теплим, але коробка поглинала зайву вологу та втрачала надійність під час транспортування.
На щастя сучасним підприємцям доступний великій вибір крутих, ергономічних, екологічних та доступних за ціною пакувальних рішень. Замовити коробки для піци з брендуванням за ціною виробника ви завжди можете в компанії ЕКОПРЕСС у Кропивницькому.


Тонкощі та особливості конструкції

Які вимоги до картонних коробок для піци висувають сучасні власники ресторанів та кафе? Їх чимало, але наші майстри прекрасно справляються з задоволенням кожного пункту:
  • Простота роботи з самозбірними коробками. Доставка замовлення на картонні коробки для піци клієнту відбувається у вигляді плоского набору з чіткими лініями згину. Зберігати таку тару до використання дуже зручно, бо вона займає мінімум місця. За потреби працівник швидко збирає потрібну кількість коробок для піци. Зробити це можна без використання додаткових матеріалів та інструментів.
  • Боковий отвір для зайвої пари. У бокових елементах картонних коробок для піци часто виконують невелику перфорацію. Це може бути невеличкий отвір, який виводить надлишкову пару, але також забезпечує необхідну ізоляцію продукту від вуличної прохолоди. Якщо служба доставки впорається за 30-40 хвилин з моменту приготування, до замовника в такій тарі піца прибуде просто ідеальною на смак та за температурними показниками (70-85 градусів).
  • Додаткова комплектація вощеним папером. Тонкий шар вощеного паперу грає дуже важливу роль, адже покращує термодинамічні властивості коробки для піци.
Взагалі картонні коробки для піци від ЕКОПРЕСС – це завжди максимум вигоди для замовника, бо наші майстри на 100% виконують ваші прохання та важливі технічні моменти. Достатньо чітко обговорити з менеджерами потрібні пункти, і у встановлені терміни ваше оптове замовлення буде готове.
Працюємо для вас! Тож завжди гарантуємо відмінну якість кожного виробу, надійність пакування та оптимальну ціну від виробника.

Для замовлення достатньо зв’язатися з нашими менеджерами, тож пишіть та дзвоніть нам у робочий час!

На головну сторінку
Переглянути усі статті