МЕНЮ

Чому гофролотки ідеальне пакування для риби?

Гофролотки від ЕКОПРЕСС - якість, міцність, надійність!

Гофрокартон підходить для риби з багатьох причин, бо дане пакувальне рішення легко поєднує в собі міцність, надійність, зносостійкість, органічність та екологічну безпеку. Універсальність гофропакування для різноманітних харчових продуктів доведена на практиці, та це далеко не єдина перевага нашої фірмової тари.

Плюси використання гофролотків для риби

Після завершення терміну використання гофролотки для риби можна легко утилізувати без зайвого клопоту чи витрат часу. До того ж картонні коробки підлягають вторинній переробці:

  • Прямокутні та квадратні гофролотки для риби ідеально підходять для складського штабелювання, не менш зручно з ними працювати в морозильних камерах. Для цього постійні клієнти ЕКОПРЕСС в місті Кропивницький замовляють гофролотки зі спеціалізованого матеріалу з підвищеними показниками вологостійкості.
  • Перфорація - додаткові округлі отвори на бокових стінках чи кришках гофролотків для риби наші майстри додадуть на лекала пакувального виробу відповідно до конкретних потреб замовника.
  • Варіативність розмірів та габаритів гофролотків для риби для замовників ЕКОПРЕСС не обмежена нічим, бо ми охоче працюємо з індивідуальними розмірами. Не одними типовими пакуваннями!
  • Фірмовий стиль та брендування гофролотків для риби наші майстри без зайвих витрат забезпечать вам за допомогою флексодруку. Працюємо виключно з безпечними барвниками, однак нарікань на зносостійкість таких написів чи графічних елементів серед наших клієнтів також немає.

Ще одна перевага відкритих картонних лотків для риби полягає в тому, що перед безпосереднім продажем таких продуктів їх не треба нікуди перекладати. Естетичні характеристики гофролотків достатньо презентабельні та привабливі для покупців. Для замовлення партії гофропакування для вашого бізнесу звертайтесь до наших менеджерів!