МЕНЮ


Ідеальна гофротара - яка вона?

Картонні коробки

Асортимент картонних коробок, ящиків та інших виробів для пакування від ЕКОПРЕСС у Кропивницькому точно може задовольнити усі потреби та запити вашого бізнесу. Наші майстри вже багато років працюють над створенням ідеальної гофротари, тому ми точно знаємо усі її найважливіші моменти.

Виділяють п’ять найцінніших якостей картонної гофротари:

  • Надійність. Першочергове завдання гофротари - захистити вміст пакування від фізичних та хімічних пошкоджень, саме тому картонна коробка має бути міцною, зносостійкою та надійною. Має значення тип товару, його вага, особливості конструкції та інші унікальні деталі, що потребують врахування. Спеціалісти також радять наперед думати над тим, наскільки довго продукція знаходитиметься всередині гофротари.
  • Конструктивні особливості.Якщо йдеться про зручне транспортування товарів, звісно можна зупинити вибір на звичайних чотириклапанних картонних коробках. Однак наше виробництво оснащене сучасними високотехнологічними агрегатами, які здатні створювати великі тиражі якісного пакування будь-якої форми та конструкції за запитом замовника. Створимо вашу оригінальну тару з нуля!
  • Популяризація бренду. Полотно картонних коробок варто використовувати з максимальною користю для розвитку вашого бізнесу. Саме тому ми пропонуємо послуги флексодруку від одного до чотирьох кольорів. Прекрасне рішення для нанесення на поверхню корисної інформації для клієнтів чи просто стильні декоративні елементи, що роблять компанію впізнаваною.
  • Екологічність. Зараз особливо важливо не засмічувати навколишнє середовище пластиком ще більше, бо нам ще довго доведеться шукати способи безпечної утилізації вже наявних забруднень. В цьому питанні гофротара від ЕКОПРЕСС - завжди ідеальне рішення, бо ми працюємо тільки з повністю безпечною органічною сировиною, яка не шкодить людям та природі. Якісно, надійно та екологічно запакуємо усі ваші товари.

Тепер ви знаєте, якою має бути ідеальна гофротара. Для замовлення просто зателефонуйте нам у робочий час!