МЕНЮ

Чому картонні коробки грають важливу роль для роботи кондитерів?

Вигідно, якісно, зручно - тільки в ЕКОПРЕСС!

Сучасні кондитери не просто так обирають гофрокартон для пакування своїх тортиків, тістечок та інших смаколиків ручної роботи. По-перше, це завжди безпечно, бо картонна поверхня не змінює смакові та зовнішні властивості кулінарних виробів. По-друге, правильна геометрична форма та велика робоча площа коробок може використовуватись для стилізації та популяризації особистого бренду кондитера.

Що важливо для пакування кондитерських виробів?

  • Надійність та зручність тари. Приготування одного святкового торта може займати від кількох годин до доби, якщо йдеться про весільні. Саме тому картонне пакування дозволяє транспортувати кондитерські вироби безпечно, зручно. Від цього залежить, чи буде товар доставлено замовнику в цілому вигляді, тобто саме пакування робить усе можливе для того, щоб клієнти залишились задоволені співпрацею з кондитером.
  • Естетичність і привабливість коробок. Кондитерські лотки від ЕКОПРЕСС можуть бути базовими чи оздобленими від одного до чотирьох кольорів за допомогою технології флексодруку. Це чудовий маркетинговий інструмент для популяризації і просто спосіб максимально гарно подати фірмову продукцію виробника чи кондитера.
  • Простота роботи з тарою ті її утилізація. З кондитерськими гофролотками чи самозбірними коробками працювати дуже зручно. Вони не захламляють робочий простір, не потребують додаткового складського приміщення. Таку тару можна заздалегідь зібрати докупи чи формувати готову до використання коробку безпосередньо перед пакуванням кондитерських виробів. Утилізація гофрокартону також не потребує додаткових зусиль, бо така тара не шкодить довкіллю.

Компанія ЕКОПРЕСС з міста Кропивницький багато років поспіль працює над створенням ексклюзивної картонної тари для різних виробів, продуктів та кондитерських рішень.

Для замовлення свого ексклюзивного пакування ви просто зараз можете зв’язатися з нашими менеджерами та отримати детальну консультацію.