МЕНЮ

Параметри гофрокартону та випробування якості

Якісний гофрокартон - тільки в ЕКОПРЕСС! Замовляйте!

Гофротара від ЕКОПРЕСС в місті Кропивницький - завжди вдале рішення для зберігання, групування, сортування та забезпечення інших потреб комерційних організацій. Наші майстри виготовляють екологічне пакування з органічних матеріалів відмінної якості з використанням вторинної сировини, саме тому картонні коробки від виробника доступні за вигідними цінами. Чекати великі тиражі не приходиться довго, тож ваш бізнес завжди матиме круте пакування вчасно.

Ми робимо абсолютно все, що можна виготовити з гофрокартону: будь-які розміри та конфігурації, складні конструкції, типові гофролотки чи ящики та індивідуальні рішення. Для замовлення в нашій компанії завжди доступний двошаровий гофрокатрон з флютингу та лайнеру, тришаровий з двома лайнерами та флютингом між ними, а також гофрокартон з п’яти, семи чи навіть дев’яти шарів.

Якщо найбільш популярний варіант картонних коробок з тришарового гофрокартону не може забезпечити безпечне, надійне та зручне транспортування вашої фірмової продукції, завжди можна створити тару з індивідуальними параметрами.

Як відбувається випробування якості гофрокартону?

Щоб виробник був впевнений у якості виготовленої гофротари, за технологію проводяться спеціальні випробування:

  1. Підприємство передає в лабораторію спеціально відібрані зразки.
  2. Щоб підготувати матеріал до випробувань, його протягом доби тримають в спеціальних умовах - температура 22-24 градуси за Цельсієм, вологість 48-52%.
  3. Далі за допомогою спеціалізованого обладнання відбувається дослідження гофрокартону на опір продавлюванню, розшаруванню, торцевому тисненню та розриву. За потреби проводяться додаткові перевірки.
  4. Результати випробування дають лабораторії можливість видати висновок про якість та відповідність зразків сучасним стандартам.

Залишились питання на професійну тематику? Ви завжди можете зателефонувати чи написати нашим менеджерам, щоб отримати усі необхідні відповіді. ЕКОПРЕСС до ваших послуг!