МЕНЮ

Де використовуються паперові пакети?

Паперові пакети від ЕКОПРЕСС - надійне пакування для вашого бізнесу!


Сьогодні кількість різновидів паперових пакетів та популярної у вжитку гофротари настільки широка, що кожному підприємцю нескладно знайти свій ідеальний варіант. Компанія ЕКОПРЕСС виготовляє величезний асортимент гофротари у типових розмірах та з індивідуальними технічними характеристиками для максимального задоволення потреб вашого бізнесу.

Трохи історії

А ви знали, що промислове виробництво паперових пакетів стартувало ще в дев’ятнадцятому сторіччі? На той момент подібне пакування відрізнялось певними недоліками, але з часом виробникам вдалося взяти під контроль стійкість, міцність та зручність в роботі.

Саме зручність зробила паперові пакети максимально популярними в усьому світі, хоча вони легко рвалися і боялися вологи. Ви точно могли помітити бурі паперові пакети в американських супермаркетах, коли дивитесь популярні фільми чи телевізійні шоу.

Паперові крафт пакети від ЕКОПРЕСС на практиці вже неодноразово підтвердили свою надійність, ефективність та функціональність. Річ у тім, що ми потурбувалися про їхню міцність, надійність та екологічну безпеку. На нашому виробництві не використовуються ніякі токсичні та небезпечні речовини чи матеріали. Тільки безпечна сировина, тому готові пакети незамінні для закладів швидкого харчування, ресторанів, магазинів з дитячими товарами тощо.

Де і чому популярні паперові пакети?

Ми вже неодноразово говорили про те, що паперові пакети мають безпосереднє відношення до турботи про довкілля. Вони справді підлягають вторинній переробці, абсолютно нешкідливі для людини та навколишнього середовища, а також мають неперевершений естетичний вигляд. Якщо довгий період паперові пакети використовувалися лише в супермаркетах, то сьогодні їм знаходиться місце майже всюди:

  • Фірмові паперові пакети від іменитих брендів прекрасно справляються з пакуванням сувенірів, прикрас, елітних виробів зі шкіри, дерева чи дорогоцінних металів.
  • Крафт пакети саше - невіддільна частина робочих процесів у ресторанах швидкого харчування, кафе, піцеріях і не тільки. Їхня дихаюча структура дуже доречна в роботі з харчовими продуктами. Плюс прямий контакт з такими товарами не несе загрози якості чи смаку гарячих страв.
  • Подарункові паперові пакети з брендованим оформленням та логотипами також давно можна назвати фірмовими елементами просування сучасного бізнесу.

Хочете замовити свою партію паперових пакетів від виробника, але поки не можете визначитись з деталями замовлення? Зв’яжіться з нами у робочий час, обговоримо всі питання разом! ЕКОПРЕСС допоможе вам створити ваше ідеальне пакування за доступними цінами та з відмінною якістю.