МЕНЮ

Картонні ящики для фруктів та овочів - ефективне та якісне рішення за доступною ціною

Лоток овочевий

Полиці магазинів так і манять свіжими фруктами та овочами, що викладені у вигляді ідеальних конструкцій та буквально запрошують, щоб їх скуштували. Покупця приваблює естетичний момент, але він точно не замислюється про те, як саме постачальник забезпечує безпечне та якісне транспортування навіть найделікатніших вантажів.
І не треба йому про це думати, адже ж для цього і працює компанія ЕКОПРЕСС у місті Кропивницький – для створення вашої ідеальної тари з екологічних матеріалів. Найчастіше це картонні ящики для фруктів та овочів, які ви можете купити за доступною ціною оптом.

Велика тара для фруктів та овочів

Якщо ви якраз зайняті пошуком ідеальної картонної упаковки для фруктів чи овочів із твердою структурою, вам точно варто познайомитись із нашими фірмовими гофроящиками. Хоча деякі продавці досі обирають для буряків, моркви та картоплі поліпропіленові сітки, на практиці із ящиками картонними працювати дедалі зручніше:
· Зручна картонна конструкція із транспортувальними «ручками» у вигляді бокових прорізів значно спрощує процеси розвантаження та завантаження. Зафіксувати розсипний товар у коробці допомагає проста система клапанів, а виготовляємо ми такі ящики із трьох чи п’яти шарів гофрокартону відмінної якості.
· Штабелювання, а точніше збереження відмінної якості продуктів в умовах оптимального використання обмеженого простору у вантажних відділах. У картонних ящиках фрукти та овочі зручно складати в машину та розвантажувати її вручну або із використанням спеціалізованої техніки.
· Відмінна міцність. Оскільки на виробництві ЕКОПРЕСС ми постійно контролюємо якість своїх пакувальних виробів, ви можете не сумніватися у тому, що навіть при повній загрузці картонні ящики для фруктів та овочів вас точно не підведуть. Вантажопідйомність таких коробок від 5 до 50 кг, ви можете обрати між типовими пропозиціями або замовити ящики з унікальними параметрами для вашого підприємства.
· Ціни на картонні ящики для фруктів та овочів оптом від ЕКОПРЕСС завжди приємні, адже ви співпрацюватимете із виробником напряму. Це дуже вигідно та зручно, бо ми звикли працювати із об’ємними замовленнями швидко і без затримок.

Гофроящики також відмінно використовуються для яблук, слив, груш, динь та гарбузів, солодкого перцю, огірків та баклажанів. Якщо є питання по підбору правильної упаковки для конкретного типу овочів чи фруктів, завжди можна отримати професійну консультацію наших спеціалістів.

А як щодо м’яких фруктів та овочів?

Так, в ЕКОПРЕСС вам також допоможуть знайти вигідне та надійне рішення для транспортування фруктів та овочів із м’якою структурою. Для персиків, томатів, інжиру, слив та інших делікатних продуктів ми пропонуємо невисокі картонні лотки та коробки, в яких таку продукцію зручно складати в один чи два шари. Спеціальні прокладки із паперу допомагають розмежувати фрукти чи овочі без шкоди їх цілісності та зовнішньому вигляду.
Такі картонні тари дуже легкі, тому в них зручно складати врожай прямо на грядці вашого господарства чи фермерства, щоб свіжі та гарні продукти не втратили товарний вигляд та ціну.

Варто відмітити, що конструктивні особливості картонних ящиків для фруктів та овочів від ЕКОПРЕСС враховують не лише зручність у роботі з такими коробками, а й особливості зберігання продуктів. Коли йдеться про безпечне короткострокове транспортування, можна сміливо обирати наші чотириклапанні картонні коробки. Для довготривалого зберігання краще обрати лотки із відкритою структурою, яка забезпечує вентиляцію, що потрібна харчовим продуктам для свіжості та довгого терміну зберігання.
Сподіваємось, що цей матеріал був для вас корисним. За необхідності консультуємо онлайн або телефонуйте нашим менеджерам просто зараз. Ми вже зачекались!

На головну сторінку
Переглянути усі статті