МЕНЮ
крафт пакет саше

Що треба знати про крафт-пакети саше від Екопресс?

Крафт-пакети саше виробництва EKOPRESS підкорюють покупців своєю практичністю та екологічністю вже багато років. Вони стали чудовою заміною полімерним виробам, людям до вподоби їх приємний коричневий колір та делікатний хрускіт, до всього цього чудово додається можливість вторинної переробки та мінімальна шкода навколишньому середовищу. До того ж, купити крафт-пакети саше виробництва EKOPRESS оптом можна за неймовірно вигідною ціною. Наші постійні клієнти вже давно успішно використовують цей лайфхак, створюючи привабливу крафтову упаковку для своїх товарів без переплат.

Де використовуються крафт-пакети саше?

Усюди, де є необхідність у одноразовій екологічній індивідуальній тарі, а це до речі неймовірно широка сфера використання: ресторани швидкого харчування, фаст фуди, продуктові магазини та супермаркети, магазини одягу, нижньої білизни, косметика, парфумерії тощо. Про універсальність крафт-пакетів саше годі й говорити, адже у випадку з хлібобулочними виробами вони надовго зберігають свіжість випічки, чудово підходять для фасування солодощів, косметичних сипучих засобів чи пробників, не менш привабливо для покупців у такій упаковці виглядають сувеніри.
Компанія EKOPRESS у Кропивницькому пропонує не лише чудові ціни на таку упаковку оптом, а й додаткові корисні послуги – маркування, брендування та нанесення логотипів на крафт-пакети саше.

Чому варто купити крафт-пакети саше оптом для своїх товарів?

Українські виробники, наші давні партнери та потенційні клієнти, особливу увагу звертають на таке пакування із багатьох причин:
· Паперові крафт-пакети саше надійно захищають запаковану продукцію від негативного впливу зовнішніх факторів, але зовсім не шкодять природі навіть без спеціалізованої утилізації.
· Новенькі крафт-пакети саше не потребують великих складських приміщень для зберігання упаковки, ними дуже зручно користуватись без особливих навичок та знань – прості, практичні, ефективні.
· Крафт-пакети саше чудово підходять для пекарень та супермаркетів, де упаковку клієнти можуть використовувати індивідуально без допомоги працівників магазину – дуже зручно та недорого, однак максимально естетично. Прекрасний варіант для сфери обслуговування.
· Використання крафт-пакетів саше подовжує термін придатності деяких видів продуктів (хліб, солодощі, чай, кава, розсипна харчова продукція).
· Рекламна функція такої упаковки напряму пов’язана із можливістю використання крафт-пакетів саше для індивідуального, порційного пакування. Чудове рішення для розвитку бізнесу та зростання прибутку, адже дрібніші порції завжди краще продаються за вищою ціною.

Які розміри такої упаковки доступні клієнтам EKOPRESS?

На сайті нашої компанії представлена детальна інформація про типи, розміри та особливості використання фірмових крафт-пакетів саше. Придбати таку упаковку оптом у нас завжди вигідно та зручно. За деталями звертайтеся до менеджерів EKOPRESS, вони із задоволенням допоможуть вам обрати свою ідеальну та безпечну для навколишнього середовища тару: для багетів, для їжі на виніс, для випічки, для сувенірної продукції чи косметики, із віконцем та без нього.

Створимо ідеальну тару у визначені терміни, гарантуємо високу якість та безпечність паперової продукції. Ми працюємо за високими міжнародними стандартами, виготовляємо сертифіковану пакувальну продукцію та завжди йдемо на зустріч нашим клієнтам. Чекаємо на вас!

Якщо у вас ще залишилися питання або ви хочете придбати паперову, або картонну пакувальну продукцію, телефонуйте нам за одним з номерів телефонів: +380503525057, +380675201837. Пишіть на електронну пошту: ekopress2000@ukr.net.

Чекаємо ваших запитань і заявок. З повагою, команда компанії «Савіл»!