МЕНЮ

Картонні коробки - запорука успішного та безпечного переїзду

Коробки для переїзду від ЕКОПРЕСС - якість та вигідна ціна!

Коли потрібно швидко зібрати речі та транспортувати їх на нове місце, на перший план виходить питання організації та збору речей. Оптимальним рішенням завжди будуть зручні та практичні самозбірні картонні коробки. Це перевірена практика, яка давно підтвердила свою ефективність.

Чому саме картонні коробки ідеальне рішення для організації переїзду?

Переваг у такої тари чимало не лише у випадку переїзду, адже гофротара виробництва ЕКОПРЕСС з міста Кропивницький використовується в багатьох торгових мережах, а також в якості доповнення виробничих ліній. Але в цій статті хочемо зупинитись саме на перевагах таких коробок для переїзду:

  • Організація простору у вантажному транспорті. Квадратні коробки зручно штабелювати, а правильна геометрична форма забезпечує зручність в роботі. Така тара буде однаково ефективною для групування речей будь-якої форми, в тому числі тендітні речі, що потребують особливо обережного ставлення.
  • Захист від механічних та хімічних пошкоджень. Скляні вироби чи книги, посуд. побутові речі, різноманітні матеріали - усьому цьому буде дуже безпечно подорожувати на нове місце в картонному виробі. До того ж система клапанів у класичних моделях таких коробок забезпечує надійну фіксацію вмісту.
  • Зручність сортування. Якщо правильно продумати сортування речей під час переїзду, раціонально використавши картонні коробки, процес налагодження робочого чи житлового простору на новому місці буде значно простішим та швидшим. Домогтися аналогічного результату з використанням мішків чи поліетиленових пакетів не вийде.
  • Інформативність. На світло-коричневому полотні картонної тари зручно розписати, що саме знаходиться всередині коробки. Це своєю чергою оптимізує час на розвантаження речей після переїзду.
  • Невелика вага. Порожні картонні коробки дуже легкі, тому не додають зайвої ваги краму, який потрібно транспортувати.

Як не крути, а картонні коробки точно створені для подібних процесів і максимально задовольняють потреби користувачів у подібних випадках. Це заощаджує час та гроші, забезпечує максимальною зручністю під час переїзду. Процес завантаження речей в коробках в транспорт також дуже простий та швидкий.

Хочете купити партію картонних коробок від виробника? Компанія ЕКОПРЕСС з міста Кропивницький до ваших послуг!