МЕНЮ

Гофропакування для бізнесу

Компанія ЕКОПРЕСС з міста Кропивницький - ваш вибір номер один!
Важко уявити сьогодення без картонних коробок, що заполонили торгові мережі, поштові відділення та виробництва. Таке пакування не просто так стало популярним та використовується повсюдно, адже гофротара дуже зручна в роботі, легка, практична і універсальна. Весь світ активно відмовляється від пластику, задля збереження планети, тож сучасні підприємці активно долучаються до таких ініціатив.

До того ж з гофротарою від ЕКОПРЕСС ви завжди можете отримати більше, ніж відмінну репутацію за турботу про довкілля.

Чому саме гофрокартон?

  1. Не потребує багато місця в складських приміщеннях. Особливо це стосується самозбірних картонних коробок, які мають плоску форму конструкції. Актуально для піцерій, кав’ярень, ресторанів швидкого харчування тощо.
  2. Невисока собівартість навіть ексклюзивних конфігурацій. Гофротара від ЕКОПРЕСС - це завжди неймовірні рішення за розумною ціною, бо наші майстри та високотехнологічне обладнання дозволяють без особливих складнощів реалізовувати навіть найоригінальніші типи гофротари.
  3. Простота роботи з матеріалом. Гофрокартон легкий і гнучкий, не створює ніяких складнощів під час використання, бо повністю безпечний для людей, природи та не потребує особливих умов утилізації, хоча й підлягає вторинній переробці.
  4. Універсальність сфер використання. Гофрокартон підходить для роботи з солодощами, випічкою, фруктами та овочами, дитячими товарами та побутовою технікою. З цими виробами всім товарам та продуктам гарантована безпека під час зберігання і транспортування.
За гофротарою відмінної якості від виробника звертайтесь до майстрів ЕКОПРЕСС. Ми завжди раді розробити для вас лекала з нуля чи оперативно запустити в роботу вже готові макети, що повністю задовольняють потреби замовника.