МЕНЮ

Гофротара для бургерів від виробника

Замовляйте якісну гофротару для бургерів в ЕКОПРЕСС!

Власникам кафе та ресторанів швидкого харчування особливо важливо працювати зі зручною, практичною та екологічною тарою для страв, що клієнти замовляють з доставкою додому. Транспортування гарячих бургерів чи піци прямо впливає на те, чи буде такий бізнес успішним.

Вся річ у тому, що доставити продукцію за кілька хвилин не вдасться, а це зобов’язує пакування не тільки захищати вміст від зовнішніх факторів. Не менш важливими моментами є:

  • Збереження бургерів гарячими і соковитими, але зайва волога має виводитись. З цими задачами прекрасно впорається гофрокартон від ЕКОПРЕСС. Повністю органічна сировина та клейова основа без токсичних речовин роблять наші вироби абсолютно безпечними для роботи з харчовими продуктами. Структура, що дихає, звільняє пакування від зайвої пари, але запобігає розмоканню булочки. Як результат, замовник отримує страву ще теплою і ідеальною на вигляд, ніби щойно з рук шеф-кухаря.
  • Картонна коробка з жорсткими ребрами береже бургер від випадкового зминання в транспорті. Жоден крафт пакет саше не захистить цю смакоту так само надійно, як самозбірна гофротара. Це не тільки суттєво спрощує транспортування, а й доволі зручно для кінцевого споживача.
  • Гофротара прекрасно підходить для нанесення графічного оздоблення методом флексодруку. В компанії ЕКОПРЕСС ви можете замовити таке оформлення від одного до чотирьох кольорів. Пакування для бургерів виконуватиме одразу кілька важливих завдань, а також наочно рекламуватиме вашу продукцію. Ненав’язливо, стильно і просто красиво.

На нашому виробництві гофротари ви можете бути впевнені в тому, що всі технічні характеристики такого пакування відповідають високим міжнародним стандартам якості. Навіть дуже великі об’єми замовлень в ЕКОПРЕСС виконують оперативно і без нарікань на якість готових виробів, внаслідок високоточного обладнання та професійного підходу наших працівників до роботи.

Чекаємо на ваше звернення! Консультація безкоштовна.