МЕНЮ

Картонна тара проти хаосу

Замовляйте картонну тару в ЕКОПРЕСС! Якісно, щвидко, доступно!

Систематизація, групування товару та підтримка порядку на виробництві потребує чималих зусиль та грамотного підходу до роботи. І все це просто неможливо без спеціалізованої тари. Саме тому для роботи в архіві є архівні коробки, виробничі лінії часто доповнені гофролотками чи чотириклапанними картонними коробками, в кав’ярнях та ресторанах швидкого харчування також працюють зі стилізованою фірмовою гофротарою.

В боротьбі з хаосом та безладом на робочому місці гофротара є лідером продажів і це абсолютно заслужено. Про це і поговоримо трохи детальніше.

Ефективність та простота роботи з гофротарою

Цікаво, що достатньо один раз правильно систематизувати процес зберігання товарів, щоб він роками забезпечував високу ефективність вашої професійної діяльності та суттєво спрощував роботу працівникам. В цій справі звичайні картонні коробки можуть дати фору будь-яким іншим аналогам, бо доступні за ціною, практичні та зручні.

Щодо ефективності в боротьбі зі хаосом варто згадати:

  • правильна геометрична форма дозволяє штабелювати наповнені коробки, а це максимально раціонально використовує наявний простір;
  • на виробництві ЕКОПРЕСС ви можете купити картонні коробки типових і ексклюзивних розмірів, щоб підлаштувати їх під параметри транспортних засобів, які використовує компанія тощо;
  • картонна тара від виробника може мати доповнення, додаткові клапани, перфорації та інші модифікації конструкції з урахуванням особливостей товару до пакування (наприклад, відкриті лотки для свіжих фруктів та овочів, доповнення вмісту картонними вкладками, що поглинають зайву вологу, картонні решітки для транспортування скла чи тендітних предметів);
  • робочий простір на поверхні гофротари можна використати для додаткової реклами вашого бізнесу чи написати на ньому дані, корисні або обов’язкові для кінцевого споживача.

Собівартість гофротари від ЕКОПРЕСС вас приємно вразить, а користь від роботи з пакуванням нашого виробництва складно переоцінити. Ми вже готові гарненько попрацювати, щоб запевнити вас в цьому на практиці!