МЕНЮ

Де замовити нестандартну гофротару?

Закриємо будь-які ваші потреби: швидко, якісно, без зайвих витрат!

Сучасне розмаїття гофрокартонних пакувань настільки велике, що складно перерахувати усі можливі варіанти без підготовки. Вони зручні та ефективні в роботі, органічні та екологічні, тому абсолютно безпечні для харчових продуктів чи дитячих товарів.

Всі ми звикли до типових картонних коробок прямокутної та квадратної форми, які мало не щодня бачимо на пошті, в торговельних мережах чи під час фасування виробничої лінії для групування товарів. Самозбірні картонні коробки особливо прийшлися до смаку власникам піцерій, кондитерам та інших закладів швидкого харчування.

Однак вам не обов’язково зупинятись на типових розмірах та конфігураціях, коли замовляєте гофротару в ЕКОПРЕСС.

Де і навіщо використовується нестандартна гофротара?

На жаль, стандартні коробки не вирішують усіх питань, не закривають усіх потреб сучасного бізнесу. Вироби з незвичайними габаритами також потребують безпечного зберігання та транспортування. А гофрокартон, як пакувальний матеріал, - має відмінні якості та фізичні властивості, які дозволяють створювати міцні та надійні конструкції будь-якої форми.

Ще одна важлива перевага нестандартних конфігурацій полягає в тому, що таке пакування завжди привертає до себе особливу увагу покупців та клієнтів. Крім прямокутних та квадратних коробів йдеться про:

  • коробки трикутної форми;
  • кругла чи сферична тара;
  • коробки з шістьма чи вісьмома гранями;
  • призми чи трапеції;
  • шоу-бокси тощо.

Додаткові вкладиші, ручки, перегородки та перфорації можна додати до стандартної конфігурації для додаткового комфорту в роботі. Ви завжди можете отримати безоплатну консультацію, щоб дізнатись більше про умови та вигоди співпраці з виробником ЕКОПРЕСС в Кропивницькому для задоволення потреб вашого бізнесу.

Звертайтеся у зручний для вас час!