МЕНЮ

Запакуємо новорічні подарунки з ЕКОПРЕСС

Стильна, надійна та красива тара від виробника в Кропивницькому

З новорічним настроєм цього року в багатьох складно, але ваша задача обов’язково створити його для дітей та клієнтів. В будь-яких умовах потрібно знаходити приводи для радощів та проведення гарного часу з близькими людьми, бо це має сенс. Навіть невеликі подарунки завжди доречні, а коли йдеться про популяризацію власного бренду без тематичної новорічної тари не обійтись.

В цьому напрямку компанія ЕКОПРЕСС з Кропивницького працює багато років поспіль. Наші майстри точно знають, скільки коштує ідеальне пакування будь-яких товарів та подарунків, а також як саме їх виготовляти.

Чому варто придбати тару для подарунків саме у нас?

Пакування новорічних презентів в картонні коробки, що стилізовані та оформлені на виробництві, суцільне задоволення. Саме тому, коли йдеться про масове пакування подарунків, ви завжди можете довіритись професіоналам своєї справи:

  • створимо ексклюзивний дизайн, що відповідає запитам та цінностям вашої компанії;
  • оформимо пакування стильно, яскраво та недорого за допомогою технології флексодруку від одного до чотирьох кольорів;
  • виконаємо великий тираж в стислі терміни без затримок;
  • виготовимо повністю органічні та екологічні короби, що чудово підійдуть для роботи з харчовими продуктами чи дитячими товарами тощо.

Картонні коробки - ідеальне рішення для подарунків

Наші вироби з гофрокартону можуть мати будь-яку форму, розміри та конфігурацію, а також варіативні показники жорсткості пакувального матеріалу. Класичну картонну тару можна вигідно доповнити пакувальним папером та стрічками для індивідуальних рішень.

За цікавими ідеями для пакування та надійною безпечною тарою ви завжди можете звернутись в ЕКОПРЕСС!