МЕНЮ

Що пов’язує Новий Рік та картонні коробки?

Коробка для подарунку

З чим у вас в першу чергу асоціюються новорічні свята? З родинним колом та близькими друзями, смачною вечерею, веселими спогадами та розмовами про майбутні плани, а також однозначно з подарунками, чи не так?

І якщо подумати, то саме картонна коробка стає найкращим варіантом для пакування подарунків:

  • Поштові відправлення в картонних коробках надійно зберігають вміст тари під час транспортування з одного кінця країни до іншого. Саме так картонна коробка забезпечує гарний святковий настрій близьким людям навіть без особистої присутності. Турботливо оберігаючи запаковане від сторонніх очей.
  • Порадувати рідних та близьких, з якими живеш разом, також легко за допомогою стильного та простого пакування у картонні коробки. Достатньо прикрасити тару яскравими стрічками та папером, щоб навіть у дорослої людини очі блищали від радості та захоплення, в очікуванні розкриття подарункової тари.
  • Картонні коробки для подарунків – це недорого та екологічно, бо для утилізації такого пакування без шкоди довкіллю, не доведеться докладати особливих зусиль. До того ж з такою метою користуватися картонними коробками можна повторно. Така тара відрізняється відмінною якістю, зносостійкістю та надійністю.

Ну який Новий Рік без приємних подарунків?

І головне те, що необов’язково купувати щось сильно дороге та помпезне, бо навіть гарна книга, оформлена кульками та яскравими стрічками у величезній коробці запам’ятається набагато краще, ніж у звичайній обгортці.
Картонні коробки – це чудовий плацдарм для новорічних ідей! З картонних коробок виходить не тільки гарна тара для подарунків, а й дивовижні атрибути святкового настрою – декоративний камін, іграшковий будиночок тощо.
Компанія ЕКОПРЕСС з міста Кропивницький точно знає про картонну та паперову тару все, бо ми працюємо в цій сфері більше ніж 12 років поспіль і на власному досвіді розуміємо усі переваги картонних коробок.

Якщо вам потрібна якісна та екологічна тара оптом від виробника, ви завжди можете звернутись до нас за допомогою!

Завжди готові обговорити з вами деталі нашої співпраці!
Для замовлення достатньо зв’язатися з нашими менеджерами, тож пишіть та дзвоніть нам у робочий час!

На головну сторінку
Переглянути усі статті