МЕНЮ


Які реальні переваги має екологічне пакування?

Гофрокартон та гофроящик

Використання гофрокартону як пакувального матеріалу давно вже не втрачає актуальності, бо такий варіант відрізняється відмінними амортизаційними якостями та фактично на відмінно захищає вантаж від хімічних та механічних пошкоджень. З картонними коробками та гофроящиками від ЕКОПРЕСС з міста Кропивницький ваша продукція завжди легко та без зайвих витрат зберігатиме товарний вигляд.

Наша гофротара прийматиме саме ту форму, яка вам потрібна і йдеться не тільки про типові параметри, бо професійне високотехнологічне обладнання компанії дає змогу створювати великі тиражі коробок, ящиків чи іншого типу пакування без обмежень по параметрах. Наші майстри створюють лекала для вас з нуля, або використовують матеріали, які надають замовники. Для більш детальної інформації ви завжди можете звернутися за консультацією до менеджерів компанії ЕКОПРЕСС.

То чому саме гофрокартон?

  • Невелика вага. Для логістичних питань це завжди дуже важливо, щоб пакування не забирало зайвого місця та не перевантажувало вантажний відсік, тому це вагома перевага гофротари завжди.
  • Простота і дешевизна утилізації. Вам не доведеться переживати про порушення питань екологічної безпеки для довкілля, бо гофрокартон - повністю органічна та безпечна тара, яка навіть без дотримання додаткових умов утилізації не шкодить довкіллю.
  • Доступність за ціною. Невисока собівартість матеріалу для пакування робить гофротару від виробника вигідним капіталовкладенням для бізнесу за будь-яких умов використання.
  • Можливість нанесення рекламної поліграфії. Полотно гофрокартону можна вдало використовувати для задоволення рекламних цілей: популяризувати торгову марку, надати користувачу корисну інформацію тощо.

За деталями звертайтесь до наших майстрів в робочий час.