МЕНЮ

Сучасна гофротара від ЕКОПРЕСС

ЕКОПРЕСС - це якість! Виконаємо будь-яке ваше замовлення!

Гофротара - чудовий варіант для сучасного виробництва, бізнесу і не тільки. Гофрокартон виготовлений з органічної сировини, яка дозволяє безпечно використовувати його для роботи з харчовими продуктами, дитячими товарами, медикаментами тощо.

Донедавна значно більшою популярністю користувалися пластикова тара та поліетиленові пакети, але їхня шкода довкіллю занадто серйозна. До того ж з комерційної точки зору жоден поліетиленовий виріб не може конкурувати з естетичною складовою екологічного пакування з гофрокартону.

Для прикладу можна згадати про кав’ярні зі свіжою випічкою. Якщо запакувати круасан у звичайний пакет, він швидко втратить форму, привабливий вигляд і навіть смак смаколика сильно постраждає. Однак достатньо замінити поліетилен на коричневий стильний крафт пакет саше чи гнучку гофротару і це вже буде зовсім інший формат.

Практика клієнтів ЕКОПРЕСС доказує, що якісна гофротара від виробника добряче підіймає статус та створює позитивну репутацію бренду.

Поговоримо про переваги гофротари від виробника

  • швидке виконання великих тиражів високоякісного пакування;
  • доступні ціни через відсутність посередницьких внесків, ви співпрацюєте з виробником напряму;
  • використання сертифікованого ретельно очищеного матеріалу на виробництві, суворе дотримання вимог до якості, екологічно безпеки тощо;
  • великий вибір типових розмірів, а також альтернатива у вигляді індивідуального планування гофротари за ексклюзивними параметрами;
  • використання флексодруку для нанесення корисної та декоративної інформації на робочу поверхню картонних коробок, гофролотків, ящиків, крафт пакетів саше тощо.

Сучасна гофротара від ЕКОПРЕСС відрізняється продуманою структурою, універсальністю застосування, високою жорсткістю та гнучкістю за потреби.

Наші майстри з задоволенням виконають ваше замовлення будь-якої складності, з нуля чи за готовими лекалами. Звертайтесь за детальною консультацією просто зараз!