МЕНЮ

Гофроящики - сучасна та надійна тара

Гофроящик

В пошуках зручної та практичної тари для виробництва чи торгівлі ми завжди повертаємось до гофроящиків, бо сучасне суспільство ще не придумало нічого крутішого, надійнішого та доступнішого за ціною, ніж пакування із картону. Представляючи сертифікованого виробника гофротари ЕКОПРЕСС з міста Кропивницький, можемо сміливо сказати, що виготовлення коробок та ящиків стандартної форми не займає багато часу та грошей.

Типове штампування не підходить?
Тоді ви завжди можете отримати консультацію дизайнера, який допоможе створити унікальну за розмірами тару, яка ідеально задовольнятиме потреби вашого бізнесу. Розробимо оптимальну конструкцію з нуля, яка буде об’єднувати стильний дизайн, міцність та інші важливі якості. Якщо у вас вже є готовий шаблон для запуску, наші майстри допоможуть адаптувати його під технологічне обладнання ЕКОПРЕСС та швидко виконають ваше замовлення.

Чому варто замовити гофроящими саме у виробника?
Картонні гофроящики виготовляють не тільки на сертифікованих заводах, тому на ринку пакувальної продукції часто можна зустріти більш доступні за ціною товари. Та чи варто обирати продукцію від неперевірених виробників? Компанія ЕКОПРЕС має великий досвід роботи з виготовленням товарів для пакування із картону, усі наші робочі агрегати налаштовані для створення високоякісних гофроящиків, відповідно до міжнародних стандартів. Ми гарантуємо надійність, функціональність та практичність у роботі кожного нашого виробу.
Якщо ж використовувати тару недостатньої якості, ви можете зіштовхнутись з порушенням цілісності пакування під час транспортування, а це тягне за собою додаткові витрати та супутні проблеми, на рівні з втратою репутації на ринку.

Картон низької якості можна відрізнити за наступними дефектами:
  • Нерівномірна товщина матеріалу, що негативно впливає на міцність усієї конструкції;
  • Зморшки картону, смуги та порожнини, що говорять про порушення технології виробництва;
  • Забагато плям на поверхні матеріалу, що характерно для виробів, в яких частка вторинної сировини перебільшує норму;
  • Залипання паперу через статичну електрику;
  • Порожнини між шарами картону, що призводить до розклеювання коробок;
  • Нерівномірне накладення фарби під час флексодруку, через що втрачається естетичність та привабливість дизайну;
  • Зайві перегини та заломи, які свідчать про те, що готові вироби чи сировина до формування конструкції зберігалась при надлишкових показниках вологи.

Працюючи з ЕКОПРЕСС, ви можете вберегти себе та свій бізнес від зайвих витрат, бо ми серйозно підходимо до роботи та завжди суворо дотримуємося усіх норм та правил, чітко слідуємо міжнародній технології виробництва. За якісними коробками та гофроящиками у Кропивницькому ви точно можете звернутись до нас, бо ми в цьому профі.
Допоможемо підібрати потрібні розміри, тираж, оформимо готові коробки за допомогою флексодруку від 1-го до 4-х кольорів. Звертайтеся за контактними номерами чи пишіть у месенджерах! Чекаємо на ваші звернення!

Завжди готові обговорити з вами деталі нашої співпраці!
Для замовлення достатньо зв’язатися з нашими менеджерами, тож пишіть та дзвоніть нам у робочий час!

На головну сторінку
Переглянути усі статті