МЕНЮ

Картонні коробки із мікрогофрокартону

Коробока з мікрогофрокартону

Коли йдеться про сучасні пакувальні рішення з картону та гофрокартону, треба чітко розуміти, що вони бувають дуже різними, так як задовольняють різноманітні проблеми. Картонні коробки із мікрогофрокартону – це взагалі окремий тип споживчої гофротари, який може бути лише тришаровим із двома плоскими лайнерами та одним флютингом посередині.
Від класичного гофрокартону мікрогофрокартон відрізняється товщиною в межах 0,9-1,8 мм. Для порівняння: класичний гофрокартон може бути товщиною до 6 мм. Така особливість та перевага водночас дає можливість активно використовувати мікрогофрокартон для виробництва картонних споживчих коробок будь-яких форм та розмірів. В той же час виготовляти аналогічні моделі пакувальних виробів неможливо або просто незручно.

Які вантажі можна пакувати у картонні коробки із мікрогофрокартону?

Мікрогофрокартон – прекрасне рішення для невеликих поштових відправлень та товарів. За своєю структурою він не може витримувати велику вагу, саме тому поштові служби, як правило, використовують його для безпечного та якісного пакування відправлень вагою до 5 кг. Легкі та доступні за ціною такі картонні коробки відмінно виконують свої основні завдання:
· Захист вантажів. Трьох шарів картонної сировини мікрогофрокартону в даному випадку більш ніж достатньо для збереження цілісності товарів при транспортуванні машиною, потягом чи іншими можливими способами.
· Надійне зберігання. Жорстка конструкція дозволяє таким картонним коробкам чудово піклуватися про транспортування та зберігання тендітних або делікатних виробів. Вони також підходять для довгострокового використання у складських умовах.
· Мінімальна вага тари. Коробка із мікрогофрокартону у кілька разів легша за таку ж саму коробку із гофрокартону, тому у випадках, коли кожен зайвий грам має значення, без них обійтись просто неможливо.
Чому саме мікрогофра? Бо на практиці такі картонні коробки приблизно на 30% легші за аналоги із гофрокартону! Якщо ж ви замовлятимете коробки із мікрогофрокартону оптом від виробника ЕКОПРЕСС, використання такої тари буде для вас ще більш вигідним. Перевірено нашими клієнтами та партнерами!

Переваги та сфери використання коробок із мікрогофрокартону від ЕКОПРЕСС

Наші пакувальні вироби із мікрогофрокартону активно використовуються у поштових відділеннях, у сфері пакування подарунків та харчових продуктів, особливо солодощів та випічки, наприклад, для тортів та десертів крафтового виробництва. Мікрогофрокартон відмінно справляється з багатьма завданнями, завдяки своїм особливостями та невід’ємним плюсам:

· Екологічність. На нашому виробництві використовуються лише безпечні сировини та клейові основи, тому готові коробки із мікрогофрокартону безпечні для харчових продуктів, дитячих товарів, медикаментів. Не потребують складної переробки, а також не шкодять навколишньому середовищу.
· Простота роботи з матеріалом. Для фіксації товарів всередині коробок немає потреби у використанні додаткових матеріалів. Системи клапанів або зручні коробки із кришками чи фіксаторами забезпечують усі необхідні потреби. Однак за необхідності завжди можна використати клейку стрічку чи металеві скоби для надійності.
· Універсальність. Картонні коробки із мікрогофрокартону можуть використовуватись для роботи із будь-якими вантажами, важливо тільки забезпечити співвідношення між запитами замовника та технічними характеристиками пакувальних рішень.
За консультацією та із додатковими питаннями ви завжди можете звернутись до наших консультантів. Допоможемо швидко оформити замовлення для вашого бізнесу та виконаємо його у найкоротші терміни. ЕКОПРЕСС у Кропивницькому працює для вас!

На головну сторінку
Переглянути усі статті