МЕНЮ


Картонне пакування для товарів у сфері фармацевтики

Коробка для медичних масок із маркуванням замовника

У фармацевтичній галузі гофротара має ті самі задачі, що і в багатьох інших виробничих сферах. Картонні коробки активно використовуються для захисту товарів, забезпечення споживача корисною інформацією та з рекламною метою. Крім того, важлива роль відводиться здатності картонної гофротари берегти фармацевтичні продукти від хімічних реакцій, від негативної дії ультрафіолету тощо. Це своєю чергою зберігає якісні властивості ліків.

Основні задачі пакування у фармацевтиці:

  • попередження умов, що сприяють біологічному розпаду окремих хімічних речовин;
  • спеціалізоване маркування фармацевтичних товарів;
  • ефективний захист від механічних пошкоджень тощо.

Розрізняють первинну, вторинну та третинну фармацевтичну тару. Гофротара активно використовується в другому та третьому випадку. До вторинної відносять гофроящики та самозбірні картонні коробки, що доповнюються підхожим маркуванням та інформативними матеріалами - дані виробника, дати та терміни придатності, особливі умови зберігання товарів і не тільки.

Що ж до третинної фармацевтичної гофротари, то тут більше йдеться про великі картонні коробки та гофроящики, які використовуються для групування товарів перед транспортуванням. Лікувальні препарати вимагають до себе особливо дбайливого ставлення, бо фасуються у скляні та інші тендітні первинні тари. Не менш важливо те, що картонне пакування бере на себе негативний вплив усіх зовнішніх факторів. Саме тому гофротара незамінна для перевезення фармацевтичної продукції до лікарень чи по точках аптечних мереж.

І це можуть бути не тільки лікарські препарати, а й медичне обладнання, різноманітні вимірювальні прилади та агрегати з електронікою, що потребують делікатного ставлення та додаткового захисту.

Дорогі препарати та техніка будуть надійно запаковані в картонну тару виробництва ЕКОПРЕСС з міста Кропивницький. Для цього вам потрібно просто зв’язатися з нашими менеджерами. обговорити деталі та оформити своє перше замовлення.