МЕНЮ

Чому меблі з картону - це круте рішення для вашого бізнесу?

Комплект набору "Кемпінг" нашого виробництва Посилання

На хвильку замисліться над тим, які асоціації у вас викликає картон. Напевно ж це картонні коробки, в які сьогодні запаковане майже все, що можна купити, зберігати, транспортувати та продавати. А як щодо меблів із картону? Дивина, чи не так?
Насправді європейські країни, а також США, Канада, Австралія вже доволі давно приділяють особливу увагу нестандартним рішенням в інтер’єрі, які із мінімальними витратами грошей та безпекою для навколишнього середовища роблять життя людства зручним. Саме австрійці одними із перших поставили виробництво меблів із картону на потік із використанням переробленої сировини.
Так-так, сьогодні цей бізнес ще не такий мейнстрімовий в Україні, однак ви уже маєте можливість замовити меблі із картону для свого бізнесу від ЕКОПРЕСС у Кропивницькому. Наша компанія має величезний досвід роботи у сфері пакування та пакувальної тари, але створення меблів із картону – один із актуальних додаткових напрямків нашої роботи.
Впевнені, що ідея меблів із картону для офісу досі не здається вам на 100% вдалою, тому трохи попрацюємо над детальним розкриттям теми та обов’язково переконаємо вас!

Особливості та переваги меблів із картону
Говорячи про меблі із картону, ми звичайно ж маємо на увазі різноманітні конструкції із семишарового гофрокартону, виготовленого з дотриманням усіх міжнародних стандартів якості та безпеки. Тож готові меблі приємні на дотик, цупкі та гарно пахнуть, але це не всі плюси:
· Ексклюзивність. Замовляючи меблі із картону від ЕКОПРЕСС, ви точно можете розраховувати на унікальний дизайн та нанесення усієї необхідної графіки на робочу поверхню. Комплект офісного приладдя та меблів із гофрокартону, стилізований під конкретну компанію, легко стане вашою візитівкою з мінімальними витратами. Це можуть бути типові предмети або зовсім незвичайні та оригінальні розробки за вашим замовленням.
· Нічого зайвого. Головна перевага меблів із картону від ЕКОПРЕСС перед традиційними варіантами із дерева, пластику чи металу полягає в тому, що транспортувати та збирати їх дуже просто. Немає необхідності у використанні спеціальних інструментів та кріплень, бо для монтажу диванчика чи стелажу на місці найчастіше використовуються спеціальні додаткові клапани із картону у комплексі із прорізами та пазами. Ніяких зайвих деталей чи небезпечних гострих гвинтів, металевих зрізів.
· Доступна ціна. Ви завжди можете замовити від виробника набір картонних меблів за найнижчою ціною на ринку, бо не буде потреби сплачувати посередницькі внески. Звертайтесь за консультацією просто зараз, зробимо попередній розрахунок замовлення та проконсультуємо із актуальних питань.
· Невелика вага. Для таких меблів характерна не лише невелика маса, а й простота збірки. На об’єкт заготовки меблів можуть прийти у пласкому розібраному вигляді, тоді залишиться просто скласти їх та насолоджуватись результатом. Та навіть у повністю зібраному вигляді вони важать набагато менше за аналоги з інших матеріалів, тому розвантаженням та доставкою товару на місце можна займатися без спеціалізованого вантажного обладнання.
· Варіативність конструкції. Меблі із картону можуть бути круглими, квадратними, трикутними чи багатогранними – у будь-якому випадку ви можете на власний розсуд обрати декоративне оздоблення готового виробу. Навіть неординарні рішення з легкістю можуть бути реалізованими, бо гофрокартон дуже пластичний та практичний матеріал.
· Гарантія якості. Відмінна міцність готової конструкції вас неодмінно здивує, адже картонні крісла та столи у зібраному вигляді можуть витримувати по кілька сотень кілограм навантаження із збереженням цілісності конструкції. Наші майстри виготовлять для вас картонні меблі із урахуванням потенційних навантажень, тож вони слугуватимуть вам досить довго.
· Екологічність. В картонних меблях немає ніякої загрози навколишньому середовищу, а регулярне використання таких розробок та мінімізація вирубки лісів чи роботи із пластиковими синтетичними виробами також говорять на користь даного інноваційного рішення.

Де можна вигідно використати меблі із картону?

Потрібно швидко обладнати офісне приміщення повним комплектом меблів? Стелажі, столик та стільці, навіть диванчик із картону – прекрасна альтернатива звичним аналогам. У сучасних умовах меблі з картону також можуть забезпечити потреби внутрішньо переміщених осіб: ліжка із картону, шафки та полиці із картону тощо. Насправді сфера використання таких виробів обмежена лише вашими потребами та фантазією. Тож долучайтеся до турботи про навколишнє середовище таким цікавим способом, вам сподобається!


На головну сторінку

Переглянути усі статті