МЕНЮ

Ключові етапи виробництва гофротари

Замовляйте якісну гофротару в ЕКОПРЕСС!

Екологічність та якість гофрованого картону можна підтвердити лише в тому випадку, коли йдеться про сертифіковане виробництво. І це не просто слова, бо сучасні виробництва такого пакування потребують спеціального обладнання, величезного робочого простору та правильних умов, в яких гофрокартон отримає монолітну структуру. Лише після ретельної сушки готові листи матеріалу можна використовувати для формування картонних коробок різноманітних форм і розмірів, а також гофролотків, крафт пакетів саше тощо.

Компанія ЕКОПРЕСС в Кропивницькому вже давно успішно справляється з відповідальною задачею забезпечення наших постійних та нових клієнтів крутою та надійною гофротарою для бізнесу. Завжди раді новій співпраці, тож звертайтесь за консультацією просто зараз!

Про етапи детальніше

Наші вироби мають всі необхідні сертифікати якості та екологічної безпеки, тож працюючи з нами ви можете не сумніватися в ефективності та практичності готових виробів. Довірившись фахівцям ЕКОПРЕСС вам взагалі не доведеться хвилюватись про пакування, бо за це відповідатимемо ми!

Гарантуємо професійний підхід на всіх етапах виробництва:

  • Після ретельного очищення і підготовки сировини її зволожують і прогрівають перед тим, як змішати зі спеціальним клеєм. Працюємо лише з нетоксичними речовинами, оскільки наша гофротара активно використовується в харчовій промисловості, з дитячими товарами й не тільки.
  • Готові паперові листи гофрують, задають потрібну висоту хвилі, від якої залежать важливі технічні характеристики готових пакувальних виробів.
  • Нанесення клею між шарами гофрованими та плоскими відбувається по-різному: коли йдеться про контактний метод, суміш наносять на верхню межу хвилястих елементів, а при безконтактному - через сантиметр.
  • Різні шари гофрокартону між собою з’єднуються під тиском для максимального зчеплення.
  • Готовий гофрокартон потрібно ретельно висушити в спеціальних умовах, перш ніж пускати його на станки, де з листового матеріалу робитимуть формовані коробки та вироби різноманітної форми.
Виготовлення тари для бізнесу від ЕКОПРЕСС завжди гарна ідея. Перевіримо?