МЕНЮ

Як народжуються картонні коробки?

Гофрокартон під пресом

Попит на картонні пакувальні вироби на сьогоднішньому українському ринку дуже високий, бо саме така тара відповідає усім технічним та економічним вимогам найбільше. На виробництві картонних товарів ЕКОПРЕСС у місті Кропивницький ми використовуємо професійне високотехнологічне обладнання, що дозволяє швидко виготовляти великий об’єм картонних коробок, крафт пакетів саше чи інших пакувальних виробів з органічної сировини. Гарантуємо доступну ціну, якісне виконання замовлення та сподіваємось на плідну співпрацю.

Яке обладнання допомагає створювати картонні коробки?

Важлива роль на виробництві картонних коробок належить рольовому пресу. Даний агрегат створений для висікання картонної тари будь-якої форми, за допомогою спеціального лекала - штанц-форми. В основі майбутньої коробки може бути тришаровий чи п’ятишаровий картонний лист. Листи вкладаються на штанц-форму, а потім проходять через секальні вали агрегату, після завершення робочого циклу отримуємо картонну коробку в розгортці.

Окремої уваги заслуговує сама штанц-форма, на яку встановлюють спеціальні ріжучі частини, рильовки та різаки для перфорації, що сформують з гофрокартону готову до збирання картонну коробку. Деякі виробництва працюють з універсальними ножами, інші зі спеціалізованим обладнанням, яке враховує особливості робочої сировини.

Стандартні чотириклапанні картонні коробки, самозбірні гофроящики та інші типи картонної тари виробництва ЕКОПРЕСС виконані на основі єдиної технології. Пряме лезо форми висікає майбутні контури згин, а зубчате лезо відповідає за створення необхідної перфорації у місцях згину.

Як замовити якісні картонні коробки для вашого бізнесу?

Компанія ЕКОПРЕСС у місті Кропивницький - ваш надійний помічник, коли потрібно надійно та безпечно запакувати товари власного виробництва чи транспортувати продукцію на продаж. У нас ви можете замовити потрібну тару оптом за ціною виробника з гарантією якості та суворого дотримання термінів, встановлених за договором.

Що ми пропонуємо?

  • Абсолютна екологічність. Така тара виготовлена з дотриманням високих міжнародних стандартів якості та з турботою про навколишнє середовище. Не містить у своєму складі небезпечних та токсичних компонентів, тому активно використовується в харчовій промисловості та для роботи з дитячими товарами.
  • Доступна ціна. Співпраця безпосередньо з виробником виключає потребу у сплаті посередницьких плат, отже з ЕКОПРЕСС ви завжди будете в плюсі.
  • Флексодрук від 1-го до 4-х кольорів. Потрібні класичні однотонні картонні коробки? Чудово, зробимо саме такі. Але ми також можемо перетворити екологічну тару у потужний рекламний інструмент для просування вашого бізнесу.

Завжди готові обговорити з вами деталі нашої співпраці!
Для замовлення достатньо зв’язатися з нашими менеджерами, тож пишіть та дзвоніть нам у робочий час!

На головну сторінку
Переглянути усі статті