МЕНЮ

Ваш логотип на гофрокартоні

Зробіть своє гофропакування впізнаваним з ЕКОПРЕСС!

Існує декілька причин, чому варто не просто використовувати базову гофротару для перевезення та зберігання своїх товарів, а й оздоблювати її фірмовими логотипами чи стилізованою графікою на етапі виробництва:

  • Це красиво. Робоча поверхня картонних коробок дуже простора і часто кидається в око всім, хто має страву з пакуванням по роботі чи просто бачить тару у вільному доступі. Коробки з гарними оздобленнями та графічними оформленнями завжди привертають максимум уваги, а це прекрасна можливість безкоштовно прорекламувати свою діяльність.
  • Це наочно. Майстри ЕКОПРЕСС обов’язково допоможуть вам підібрати підходящий фірмовий стиль для заданої конфігурації та розмірів гофротари, щоб лотогип мав максимально наочний та презентабельний вигляд.
  • Це ефективно. З точки зору фінансових витрат нанесення логотипу на картонні коробки чи інші типи гофротари найбільш вигідне саме на етапі виробництва.

Яку ми використовуємо технологію нанесення логотипів і чому?

Флексодрук прекрасно зарекомендував себе в роботі на нашій практиці. Створення графічних та текстових елементів від одного до чотирьох кольорів дозволяє легко задовольняти потреби наших клієнтів, не стаючи причиною зайвих витрат.

Використання флексодруку дозволяє швидко і якісно створювати графічне зображення на поверхні гофрокартону. Воно стійке до стирання, не залишає на продуктах слідів фарби чи неприємного запаху, бо ми працюємо з екологічними фарбниками та нетоксичними речовинами.

Для детальної консультації по друку ваших логотипів на гофротарі від ЕКОПРЕСС звертайтесь до наших менеджерів в робочий час!